Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
TIP: Parkour Akce Výprodeje
Inspirujte se našimi nápady 👉 JAK ZABAVIT DĚTI 
banner


Jak konečně zabavit děti?


Otázka, kterou v posledních týdnech často řešíte? Nejste v tom rozhodně sami ... #spolutodame

Opravdu to není jednoduché téma, protože nudu doma nechceme a naše holky a kluky zkrátka v aktuální karanténě zabavit musíme, a to je někdy těžký oříšek. Společně je ale rozhýbeme, vsadíme na domácí pohybové hry.

Nepodléhejte domácí nudě, nenechejte děti zbytečně zlobit a zkuste více času s vašimi ratolestmi využít aktivně. A proč vlastně? Protože je to bude bavit, vy si konečně trochu odpočinete a hlavně nebudou jen pěstovat gaučink a střídat ovladač od tv a mobil, pravidelný pohyb je velmi důležitý pro celou rodinu a tyto návyky dětem vydrží po celý život, proč to nenastartovat právě teď, v období karantény, kdy na sebe máme více času?

Přinášíme vám inspiraci jak na to! Naše sportovní tipy zabaví vaše nejmenší školkové děti i školáky, kterým jsou dveře školy stále zavřené.

Tipy na domácí aktivity

Předškolní děti
 • barevné míče a hopsadla do dětského pokoje patří, rychle zaženou nudu a děti si s vámi budou házet moc rády nebo zkuste trénovat dribling, sousedi to chvíli vydrží
 • dřevěná hra s kroužky z přírodních materiálů dokonale rozvíjí odhad vzdálenosti našich nejmenších a taky soutěživost, kdo dnes vyhraje?
Školáci
 • kvalitní nafukovací žíněnky airtracky MASTERJUMP zaženou nudu jedna dvě všem malým akrobatům, ideální pomůcka pro nácvik kotoulů, salt a domácí bezpečný trénink. Využijete jak doma, tak poté i venku
 • boxovací sada je ideální k odreagování a skvěle odbourá stres, doporučujeme využít před zpracováním té záplavy úkolů, které vám ze školy posílají.
Airtracky MASTERJUMP

Tipy na venkovní aktivity 

Předškolní děti
 • první dopravní prostředek odrážedlo je snad nejoblíbenější aktivita našich dětiček s jedním bonusem i pro vás - zrychlí se vám přesun z místa na místo :)
 • no a hned na druhém místě jsou houpačky, houpání prostě miluje také každé dítko, to rozmazané okolí a zvláštní pocit v žaludku děti prostě láká
Školáci
 • starý známý badminton hra pro 2 nebo 4 hráče, dáme výzvu? Kdo zvládne 100 přehozů?
 • volejbalový set - pojďte si s míčem zaházet společně s dětmi, zlepšíte koordinaci pohybů a postřeh, tak komu spadne na zem míč dříve?
 • basketbalový koš na vaší zahradě rozhodně nebude zahálet, ten pocit když se v pohybu strefíte do koše se musí opakovat a trénink dělá mistra
 • vyzkoušejte barevný létající nesmysl frisbee za kterým se rády honí všechny děti včetně vašich chlupatých mazlíčků
 • kvalitní kolečkové brusle s řádnou bezpečnou výbavou zaručí parádní projížďku na čerstvém vzduchu, kolik koleček dnes dáme?
 • barevné pennyboardy jsou pořád v kurzu a blbnout se na nich dá hezky dlouho
 • lehké a přenosné fotbalové branky budou mít u vašich školáků tah na bránu, kolik gólů padne dnes?
 • populární zahradní hra kroket  u nás není tak obvyklá, ale rozhodně stojí za vyzkoušení

Všechny děti ocení trampolíny a airtracky MASTERJUMP, skákání je prostě velká zábava a výzva. Kolik salt a přemetů se dá za jeden den zvládnout?

Trampolíny MASTERJUMP

No a za chvíli se nám oteplí a stoupání ručičky na teploměru nastartuje samozřejmě oblíbenou zábavu v bazénu, čachtání a blbnutí ve vodě je při dodržení bezpečnosti nejlepší program na prázdniny a celé léto pro všechny, malé i velké.

Vaše děti budou takové, jaký jim dáte příklad. Udělejme společně všechno pro to, ať neslýcháme, že českým dětem pohyb schází. Ty vaše už to určitě nebudou.
Celé vaší rodině přejeme spoustu šťastných chvilek v pohybu, natřete to nudě s námi!

bazen_deti