Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/

Z odrážedla přímo na kolo

Máte dítě ve věku od 2 do 5 let? Je Vaše dítě zdravé a projevuje zájem o dvojkolá vozidla (motorka, kolo)?

Bylo Vám rodičům naznačeno, že tříkolka už není to pravé ořechové, ale na kolo je podle Vás ještě brzy?

Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, přišel čas seznámit Vás a Vaše děti s odrážedly. A co že jsou ta odrážedla vlastně zač? To si ukážeme v dnešním článku!

Dětská odrážedla - plynulá a bezpečná příprava na jízdní kolo

Odrážedlo pro děti je cosi mezi tříkolkou a jízdním kolem. Dětské odrážedlo má pouze dvě kola, pořádná řídítka a nastavitelné sedátko, řada modelů též ruční brzdy.

Jak napovídá samotný název, odrážedlo je uváděno do pohybu odrazy nohou Vašeho prcka (posléze však můžete přimontovat i pedály!).

Stabilita a rovnováha, které dítě jízdou na odrážedle získá, jsou základním předpokladem pro jízdu na skutečném jízdním kole!

Odrážedla, která zakoupíte v naší prodejně sportovních potřeb, mají navíc stylový design , který, věřte nám, ve věku od 2 do 5 let opravdu frčí!

odrážedla přímo na kolo. Ano, je to možné! Pouze přimontujete přídavné pedály pro odrážedla a skvělý bicykl pro nejmenší je na světě!

Osvojení základních jízdních návyků je pro zdraví a motoriku Vašeho dítěte zcela zásadní. A odrážedla jsou pro to jako stvořená! Kromě zdraví Vašich ratolestí prospívají dětská odrážedla také jejich duševnímu vývoji.

Přihlaste své dítě do autoškolky pod vedením Bobíka, Fifinky, Myšpulína a Piňdi!

Nesmrtelná parta ze Čtyřlístku nyní sestavila zkušený tým, který vzal výuku jízdy na odrážedle do svých rukou!

Dětská odrážedla (ale i koloběžky) vyzdobená obrázky jednoho ze čtyř oblíbených dětských hrdinů zaručeně vyženou Vaše děti na čerstvý vzduch, zatímco večer se zase přiženou zpět domů ke komiksovým dobrodružstvím nestárnoucí čtyřky!

Odrážedla pro děti limitované edice Čtyřlístek jsou vhodná už pro děti od 2 let, splňují příslušné bezpečnostní normy a jsou tak ideální volbou pro začátek.

Odrážedla - motorka

Akčnější děti (hlavně chlapci) pravděpodobně zatouží po něčem jiném. Odrážedlo a motorka v jednom, to je ideální kombinace, kterou by volili nejmenší řidiči! I náročnější děti si u nás přijdou na své: odrážedla, která si svým designem nijak nezadají s terénní motorkou, máme na skladě také! Ruční brzda, stylové nafukovací gumy, nablýskané blatníky: to jsou odrážedla ve stylu motorky značky JD BUG!

Nejlevnejsisport.cz nabízí nejen odrážedla, ale také koloběžky, sáňky, skateboardy, houpačky a další sportovní pomůcky pro ty nejmenší sportovce!

Přečtěte si také:

Jak vybrat dítěti správné odrážedlo

Dětská odrážedla MASTER

Odstrkovadlo neboli odrážedlo pro nejmenší děti

nebo si rovnou vyberte dětské odrážedlo v našem e-shopu.