Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216

Yedoo koloběžky

Česká značka koloběžek Yedoo, která se specializuje na odrážedla, dětská kola a právě koloběžky, nabízí širokou nabídku různých modelů koloběžek pro dospělé i děti. Díky našemu e-shopu můžete pro sebe nebo své děti tyto skvělé modely zakoupit.

Něco málo o Yedoo?

Yedoo je původní česká značka koloběžek, odrážedel Yedoo a dětských kol Yedoo. Vyznačují se originálním designem a kvalitním provedením. Značka Yedoo patří ryze české společnosti Intrea-Piko s.r.o. Ta se vývojem a produkcí koloběžek věnuje od roku 1998 a pod značkou Yedoo je vyrábí od roku 2009. Dnes se koloběžky Yedoo prodávají již ve více než 35 zemích.

V tomto článku vám přiblížíme top model koloběžky pro dospělé Yedoo Mezeq. Jedná se o největší koloběžku od tohoto výrobce s vysokou kvalitou. Na tomto blogu si například můžete přečíst zážitky cestovatele z náročné 2 550 km dlouhé trasy ze švýcarského Oltenu do Istanbulu, na které koloběžka Yedoo Mezeq bez problémů obstála.

Mezi další modely patří Yedoo City, Yedoo Wzoom, Yedoo Mau a další

Vlastnosti koloběžky Yedoo Mezeq - recenze

Design koloběžky Yedoo Mezeq

Už na první pohled působí Mezeq velmi dospěle. To díky masivnímu rámu, solidnímu hlavovému složení či V-brzdám. Můžete si zvolit také variantu Mezeq Disc s krásnými kotoučovými brzdami.

Co se týče barev, převládá černá vždy s jednou doplňkovou barvou. Lak působí velmi hezky a svěže v jakékoliv kombinaci barev. Dílenské zpracování je opravdu velmi kvalitní. Na koloběžce nikde nic nevrže či neskřípe.

Inovovaný tvar rámu

Pevný rám poskytuje komfortní prostor pro jezdce a přispívá ke zlepšení jízdních vlastností. Skladování koloběžky je jednodušší díky zkrácení celkové délky. Rám umožňuje také například příprava pro snadnou montáž blatníků.

Dvoupolohová zadní vidlice

Nové řešení zadní vidlice vám umožňuje měnit výšku stupátka nad terénem. Tuto výšku tak můžete libovolně měnit dle svého stylu jízdy. S koloběžkou můžete jezdit jak po lesích tak, po asfaltových silnicích.

Nové a delší stupátko

Nové delší stupátko vám na Yedoo Mezeq umožní více prostoru pro nohy a tím pádem více pohodlí při jízdě. Stupátko je vybaveno novým protiskluzovým povrchem, což zajišťuje vaši bezpečnost při jízdě, zejména v mokrých a blátivých podmínkách.

Hliníková řídítka s větším rozsahem nastavení

Moderní a krásná hliníková řídítka jsou velmi komfortní a snižují celkovou hmotnost koloběžky. Větší rozsah nastavení výšky tak umožňuje použití i vysokým a obrovitým jezdcům.

Integrovaný stojánek

Koloběžku si můžete kdekoliv stabilně postavit. Stojánek je důmyslně integrován s rámem. Při jízdě tak ve sklopené poloze pouze zcela minimálně snižuje výšku stupátka koloběžky nad terénem.

Rychloupínací páčky v ose kol

Stejně jako u horských kol můžete rychloupínáky s výhodou využít při demontáži kol z důvodu přepravy či servisu. Nepotřebujete k tomu žádné další nářadí.

Jízdní vlastnosti koloběžky Yedoo Mezeq

Ergonomická řídítka vám skvěle padnou do ruky. Brzdy reagují velmi pohotově a jsou spolehlivé. Koloběžka sice váží okolo jedenácti kilo, ale brzdy si s touto vahou dobře poradí. Jak bylo uvedeno výše, koloběžku můžete využít také v terénu. Pokud budete koloběžku používat ryze v off-road podmínkách, můžete si stojánek, který může v extrémních podmínkách lehce překážet, odšroubovat.

Koloběžka jezdí skvěle a jízda je celkově velmi pohodlná.

Závěr

Yedoo Mezeq je robustní, sebevědomý stroj, na který si i přes lehce vyšší hmotnost velmi rychle zvyknete. Mezeq se také pyšní velmi příznivou cenou. Jedná se o ideální volbu jak pro začátečníky pro odvážnější jízdy do parků a na zpevněné cesty, tak pro zkušené dobrodruhy do variabilního terénu.

Přečtěte si také další články o koloběžkách:

Koloběžky pro dospělé, do města i do terénu

Koloběžky pro dospělé zaručují zábavu a adrenalin v jednom!

nebo rovnou přejděte do kategorie Koloběžky na našem e-shopu.

ShopRoku