Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje

Vířivý bazén HANSCRAFT MSpa Camaro M-031

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Parametry
Zařazení produktu

Vířivý bazén HANSCRAFT MSpa Camaro M-031 - Základní informace

Mobilní vířivá vana CAMARO M-031

Mobilní vířivá vana MSpa CAMARO M-031 se stala jakýmsi etalonem/vysokým standardem v oboru mobilních – nafukovacích vířivek. Díky svému nadčasovému a prémiovému designu je oblíbena již na třech světadílech a je žádána nejnáročnějšími klienty. Vířivka CAMARO M-031 Vám nabízí unikátní osobní wellness a spa centrum přímo u Vás doma. Tato vířivka má nejmodernější design, je velice elegantní s atraktivním vzhledem. Je to plně funkční vířivka s výhodou snadné údržby a manipulace. Tato mobilní vířivka je navržena tak, abyste si při každém jejím použití vychutnali neocenitelný zážitek relaxace. Nafukovací vířivka je vhodná nejen na zahradu nebo terasu, ale také přímo do jakéhokoli interiéru.

Mobilní vířivá vana MSpa CAMARO M-031 je vyrobena z kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC, které je pevné a vysoce odolné. Tento model nafukovací vířivé vany Camaro je určen až pro 4 osoby, které si mohou vychutnat masáž 115 vzduchovými tryskami, jež blahodárně působí na omlazení těla nebo proti každodennímu stresu. Pakliže hledáte nafukovací vířivku stejné třídy pro 6 osob, můžete zvolit totožnou, ovšem větší variantu vířivé vany, a to CAMARO M-051.

Vlastnosti nafukovací vířivky:
- nejmodernější design
- integrovaný patentovaný Power-Pack System zabezpečující mnohem tišší chod než u obdobných van
- 115 masážních vzduchových trysek působí blahodárně na omlazení těla nebo proti každodennímu stresu
- zabudovaný ohřev vody až na 42 °C
- integrovaný samodrenážní systém umožňující snadné odčerpání vody
- inteligentní ovládací panel zaručující snadnou obsluhu
- digitální pojistka zabraňující dětem použít vířivku bez dohledu dospělé osoby
- tepelně izolační kryt se zipem spolu s ochranným nafukovacím krytem udržují teplotu vody a zabraňují úniku tepla
- mobilní vířivka není určena pro provoz se slanou vodou

Mobilní vířivka HANSCRAFT MSpa CAMARO M-031 obsahuje veškeré náležitosti, které má mobilní vířivka mít. Je to ideální vířivka pro jakoukoli zahradu, pergolu, osobní wellnes centrum, nebo do volné místnosti menšího domku. Díky svému atraktivnímu designu mnohdy předčí i tradiční akrylátové vířivé vany.

Nafukovací vířivka MSpa CAMARO M-031 Vám zajistí pevné zdraví a radost z každého dne, kdy ji budete používat. 115 vzduchových trysek vířivky s výkonným čerpadlem se postará o kvalitní hydroterapeutický zážitek, po kterém budete lépe spát a zlepší se Vaše zdravotní kondice. Naši zákazníci často říkají, že užíváním perličkové masáže se naučí kvalitněji spát, a jak je známo, spánek je alfou-omegou pevnějšího zdraví.

Tato nadstandardní nafukovací vířivka obsahuje titanový tepelný výměník s výkonem 1500W, což vaši vodu vyhřeje až na 42°C. Balení mobilní vířivky obsahuje i termický kryt, tlakový manometr, který hlídá tlak vzduchu při nafukování, ochranný kryt se zipem, termopodložku a dvojité balení kartušových filtrů pro udržení kvalitnější vody ve Vaší vířivce.

Montáž této nafukovací mobilní vířivky trvá zhruba 10 minut. Výhodou všech mobilních vířivek je možnost jejich snadného přesunu, kamkoli si budete přát a kdykoli si budete přát. Mechanismus instalace vířivky je velmi intuitivní - více o samonafukování se dozvíte v přiloženém návodu. Vířivku MSpa CAMARO M-031 nemusíte nafukovat pumpičkou nebo kompresorem. Každá z našich mobilních vířivek obsahuje integrovaný nafukovací mechanismus pro rychlé zapojení do provozu. Mobilní vířivku pouze rozbalíte a zapojíte do elektrické sítě. Po propojení na inflatační hadici se Vaše vířivka nafoukne doslova před očima.

Technická data:
- vnitřní průměr.: 1,30 m
- vnější průměr: 1,80 m
- výška: 0,70 m
- kapacita: 4 osoby
- objem: cca 700 l
- počet trysek: 115
- hmotnost: cca 30 kg (bez vody), cca 730 kg (naplněná vodou)
- ohřev vody: 1500 W / 2,04 HP
- čas ohřevu: 1,2 - 1,8 °C/hod
- max. teplota vody: 42 °C
- hmotnost balení: 33 kg
- rozměry balení (VxŠxH): 63 x 57 x 65 cm
Potřebujete poradit?

Vířivý bazén HANSCRAFT MSpa Camaro M-031 - Parametry

Rozměry
Výška vířivky:
70 cm 
Objem:
700 - 900 litrů 
Tvar
Tvar:
Kruhový 
Vyhřívání
Vyhřívání:
Nafukovací vířivky bez vyhřívání 
Počet osob
Počet osob:
Pro 6 dospělých osob 

Vířivý bazén HANSCRAFT MSpa Camaro M-031 - Zařazení produktu