Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216

Vhodný posilovač pro posilování břišních svalů

Kdo by nechtěl mít rovné, vypracované a sexy bříško?!

Posilování břišních svalů může být nudné, a pokud necvičíme správně, i neefektivní. Posilovač břišních svalů vám dává jistotu, že vaše poctivá námaha bude odměněna odpovídajícími, a hlavně viditelnými výsledky!

Představujeme Vám 3 posilovací stroje pro posilování břišních svalů, které Vám dopomohou k vysněné postavě, a to zdravou, ale i příjemnou a zábavnou cestou!

Posilovače břišních svalů z nejlevnejsisport.cz v cenovém rozmezí 1000 až 1500 Kč se vyplatí i finančně (pro srovnání, roční permanentka do fitness centra vás vyjde na 5 až 7000 Kč)!

Posilovací lavice MASTER Rocket

Tento posilovač břicha změní váš názor na nenáviděné sedy-lehy!

Posilovací lavice, připomínající houpací křeslo, je simulátor lehů-sedů a masážní stroj v jednom. Zatímco s pomocí břicha přitahujete horní část těla, rotující válce opěrky masírují vaše záda a bedra.

Oproti sebetrýznění na podlaze nabízí MASTER Rocket zdravé a příjemné cvičení, při němž plně zaměstnáte spodní, horní, střední i boční břišní svalstvo! Tento cenově dostupný posilovač břicha je velmi skladný a vhodný pro ženy, muže, začátečníky i pokročilé sportovce! Přesvědčte se na vlastní oči na tomto videu!

Posilovač Master King

Dopřejte svému bříšku tolik námahy, kolik je schopné unést! Posilovací lavice Master King umožňuje citlivě regulovat zatížení, a proto je vhodné i pro úplné začátečníky. Tento posilovač sestává z lavice, opěrky a madla, šetří váš krk, klouby a záda a postará se o vaše břicho komplexně (včetně zanedbávaných spodních břišních svalů).

Jak si posilovač břišních svalů Master King správně připravit a jak skvěle se na něm cvičí, vám ukáže toto video.


Posilovače břišních svalů z obchodu nejlevnejsisport.cz vám neslibují zázraky, zato jistotu efektivního a zdravého posilování břicha, které vás, při dodržení pravidelnosti a správné techniky, dovede k vytoužené postavě!