596 633 216
 ⚡Elektrizující ceny elektro kol a koloběžek⚡ CYBER MONDAY

Tipy na vánoční dárky podle Míši Salačové


Nejste zrovna typ na vymýšlení vánočních dárků a hrozně vás nebaví nekonečné hledání na internetu? Nezoufejte!

Přinášíme vám tipy na dárky od MISS ČR z roku 2000 Míši Salačové, která již několikátý rok řeší vánoční dárky nákupem sportovního vybavení.

Míša Salačová je dnes už dvojnásobná máma a pro své kluky většinou vybírá takové dárky, na kterých se můžou pořádně vyblbnout. Z vlastní zkušenosti Míša ví, že pro to jsou ideální airtracky , nafukovací žíněnky, na kterých se dají trénovat nejrůznější salta a triky. Když je potřeba děti dostat ven, nejosvědčenější taktikou je podle ní vylákat děti na koloběžky nebo skateboard, kterým ale potěšíte spíš kluky. Pro holky raději pořiďte pennyboard, mini skatebord, který je mnohem lehčí, stabilnější a lépe se ovládá.

Syn Míši Salačové dovádí na Airtracku

Kromě dárků pro děti Míša pravidelně pořizuje sportovní dárky taky pro další členy rodiny a své blízké. Nejčastěji jim pořizuje něco malého na cvičení do domácích podmínek, což se vždycky hodí, teď obvzvlášť, když se nikam do fitka nemůže. Radost uděláte určitě činkami, balanční podložkou nebo třeba závěsným posilovacím systémem .

Její osobní tip na opravdu velký vánoční dárek, co stojí za to, je běžecký pás. Taková investice je už přeci jen motivací k tomu, aby se člověk začal pravidelně hýbat.

Pokud hledáte ještě další tipy na dárky a trochu více povídání o tom, jak Míša dárky vybírá, přečtěte si je v extra článku na jejím osobním blogu.

Doufáme, že vám tipy na dárky trochu pomohly a věříme, že ať vyberete cokoliv, sportovním dárkem rozhodně nic nezkazíte. Nejlepším dárkem je přece zdraví. Všichni si ho přejeme. Darujte proto k Vánocům zdravý pohyb a nakupte na www.nejlevnejsisport.czDarujte zdravý pohyb


Tipy na dárky

produkt

Koloběžkyfreestylové, nafukovací, skládací

Podívat se
produkt

Skateboardylongboardy, pennyboardy, waveboardy

Podívat se
produkt

Airtracknaufkovací žíněnka

Podívat se
produkt

Basketbalové koše

Podívat se
produkt

Fotbalové branky

Podívat se
produkt

Fitness pomůckybalanční podložky, míče, podložky

Podívat se
produkt

Posilovnaposilovací stroje, běžecké pásy, činky

Podívat se
produkt

Trampolínybalanční podložky, míče, podložky

Podívat se