Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
TIP: Parkour Akce Výprodeje

Tenisové rakety Babolat a tenisové rakety Head

Každý, kdo to s tenisem myslí trochu vážně, si dříve či později opatří kvalitní tenisové rakety Babolat nebo tenisové rakety Head. Za obě tenisové rakety mluví mnohaletá tradice, tenisové legendy jako Becker, Sampras ( Babolat) či Djokovič, Šarapovová ( Head ) a hlavně ty nejmodernější technologie, které posunou vaši hru o kus dále!

Tenisové rakety Head a Babolat pro juniory, rekreační hráče i závodní tenisty zakoupíte za dobrou cenu v našem sportovním e-shopunejlevnejsisport.cz. K dispozici máte také kompletní tenisové příslušenství včetně tenisových míčků, tašek, výpletů náležité kvality.

Tenisové rakety Babolat jako ideální raketa pro juniory

Máte doma začínajícího tenistu? Pak vězte, že základem správného osvojení tenisových úderů je lehká tenisová raketa s přiměřenou délkou, vyváženou v oblasti hlavy. Kvalitní tenisové rakety vyrobené speciálně pro tenisty-juniory u nás nevyjdou draze!
Tenisové rakety Babolat série Rodick a Nadal jsou inspirovány dvěma fenomenálními tenisty a vykazují přesně ty vlastnosti, které má tenisová raketa pro začátečníky mít. Tyto rakety u nás zakoupíte za méně než 1000 Kč, pokud však využijete našich pravidelných slev, získáte kvalitní raketu opravdu levně.

Tenisové rakety Head a Babolat si zaslouží i rekreační tenisté

To, že nehrajete závodně, neznamená, že si nezasloužíte kvalitní raketu, která rozšíří vaše herní možnosti! Hlavně pokročilí hráči, kteří už vědí, co potřebují, ocení naši výhodnou nabídku raket Babolat a Head pro pokročilé hráče.
Tenisová raketa Head MX Ice Pro je raketa, která zkvalitní i zpříjemní vaši hru! Materiál, jenž kombinuje uhlíková vlákna s krystalickými slitinami, a specifický průřez rukojeti jsou zárukou jistých a silných úderů i u mírně pokročilého tenisty.
I ženy mají svou tenisovou raketu! Je jí tenisová raketa Head MX Pro Lite, která využívá oblíbenou technologii Metallix, jejímž výsledkem je lehká a velmi snadno ovladatelná raketa!

Tenisové rakety světové třídy se vyplatí zakoupit na našem e-shopu nejlevnejsisport.cz

Pure Drive GT a French Open jsou dvě řady tenisových raket Babolat, na kterých servírují své smrtící smeče i takoví Fabio Fognini či Kim Clijsters! Tyto profesionální rakety (o jejichž prvotřídních vlastnostech se dočtete v popiscích) držíme na přijatelné cenové hranici, a tak si můžete VIP tenisový zážitek z raket Babolat dopřát i vy!

Tenisové rakety Head a Babolat vás zaručeně nezklamou. Investice do kvalitní tenisové rakety renomovaných značek Head a Babolat se vám vrátí v její dlouhé výdrži, a hlavně v plnohodnotných zážitcích ze hry!