Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje
Otázky a odpovědi

Tenisová raketa HEAD Graphene Prestige S L2 2015

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Recenze (0)
Otázky a odpovědi (0)

Tenisová raketa HEAD Graphene Prestige S L2 2015 - Základní informace

Chceme-li dosáhnout absolutní přesnosti, je důležitý každý milimetr. Díky Graphene, nejpevnějšímu a nejlehčímu materiálu na světě, nabízí nová řada raket HEAD YouTek Graphene Prestige optimální rozložení hmotnosti a dává tak Vašim ostrým úderům ještě více síly s méně úsilím. A zatímco míč zůstává v kurtu, Vy jste středem pozornosti.
Zvláštní nastavení a nižší hmotnost nové tenisové rakety HEAD Graphene Prestige S umožňuje více hráčům okusit jedinečné herní vlastnosti nové generace Graphene Prestige. Dynamický vzor výpletu 16/19 poskytuje větší kontrolu úderů a zároveň více odpouští míče trefené mimo střed. Raketa využívá technologií Graphene a YouTek.
Technologie Graphene je integrována do srdce rakety, činí ji stabilnější a zajišťuje optimalizované rozložení hmotnosti. Hmotnost byla přesunuta do horní části hlavy a do rukojeti rakety, čímž je zajištěna lepší ovladatelnost a vyšší hybnost švihu při odehrání míče. YouTek je kombinací špičkových technologií, které dokonale vyhovují Vašim individuálním potřebám. Bez ohledu na to, zda je Vaše hra agresivní a dobrodružná nebo neměnná a plynulá, technologie YouTek Váš výkon zesiluje a vydává z Vás to nejlepší.
Tenisová raketa HEAD Graphene Prestige S je dodávána nevypletená a bez obalu. Pro vypletení se doporučuje výplet HEAD Hawk.
Raketa HEAD Graphene Prestige S je výbornou volbou pro středne pokročilé hráče, kterým díky své rychlosti a nízké hmotnosti pomůže dále se zlepšovat. Raketa je vhodná i pro zkušené tenisty, hledající lehkou raketu s vynikající silou a rotací úderů.

Technický popis:
- sezóna: 2014
- použité technologie: YouTek, Graphene
- rám: 22 mm
- velikost hlavy: 630 cm2
- hmotnost (bez výpletu): 305 g
- vyvážení (bez výpletu): 320 mm
- délka: 685 mm
- grip: Hydrosorb Pro
- vzor výpletu: 16/19
- doporučený výplet: Lynx 17, Hawk
- výplet: ne
- obal: ne
- hmotnost balení: 0.3 kg
Potřebujete poradit?

Tenisová raketa HEAD Graphene Prestige S L2 2015 - Recenze (0)

Tenisová raketa HEAD Graphene Prestige S L2 2015 - Otázky a odpovědi (0)