596 633 216

Sponeta - odborníci v oblasti stolního tenisu

O firmě Sponeta

Sponeta je německá firma, která byla založena v roce 1953 v Schlotheimu ve státě Durynsko. Tato tradiční a renomovaná firma se zabývá výrobou pingpongových stolů a různých potřeb na stolní tenis již více než 60 let. Sponeta má ve svém výrobním programuosm produktových řad od nejlevnějších po špičkové závodní pingpongové stoly. Sponeta se snaží o to, aby její vybavení bylo co nejkvalitnější a také oblíbené po celém světě. Každý výrobek je navržen a zkonstruován v souladu s platnými právními normami a podle nejpřísnějších požadavků na kvalitu.

Nejlevnejsisport.cz je přímým a výhradním dovozcem této značky v České republice a zajišťuje rychlou dodávku, kvalitní poradenství a servis těchto vysoce kvalitních produktů z oblastí stolního tenisu.

Pingpongové stoly

Sponeta se nejintenzivněji soustředí na výrobu a produkci stolů na stolní tenis. Ty jsou velmi oblíbené ve všech asi devadesáti zemích, včetně České a Slovenské republiky, do kterých Sponeta své produkty dodává. Pingpongové stoly jsou vysoce kvalitní a jsou určeny jak pro rekreační využití a zábavu, tak také k vrcholovým a mezinárodním soutěžím.

Pingpongové stoly Sponeta lze s výhodou sklopit, což umožňuje hráči provozovat také individuální trénink (hraní jednoho hráče). Můžete tak trénovat kdykoliv budete chtít. Síťka stolů je vždy osazena nezávisle na hrací desce, což umožňuje její snadnou výměnu, a je upevněna přímo na konstrukci rámu stolu, což zabezpečuje její spolehlivé usazení.

Jednotlivé druhy pingpongových stolů se navzájem liší zejména kvalitou sklápěcího mechanismu, zabezpečením proti zpětnému sklopení, tloušťkou hrací desky a rámovacích profilů desek. Sponeta umisťuje na podvozek svých stolů kolečka, což vám zajistí snadný transport stolu z místa na místo. Kromě toho používá vlastní a jedinečný patent skládání stolu, což umožňuje jeho rychlou přípravu ke hře. Stoly také disponují bezpečnostním systémem, který eliminuje zranění osob pohybujících se v blízkosti stolu a zabezpečuje ochranu vstupu mezi desky stolu.

Při koupi stolů na stolní tenis si budete vybírat ze dvou základních kategorií, pingpongové stoly pro vnitřní použití (indoor) a venkovní pingpongové stoly (outdoor). Venkovní stoly, které jsou pochopitelně dražší, jsou oproti indoor stolům odolné vůči klimatickým podmínkám a UV záření, mohou tak být umístěny na zahradách, parcích, kempech a podobně. Mezi širokou nabídkou stolů Sponeta si u nás můžete vybrat stůl vhodný přesně pro vaše potřeby, což se bude odrážet v ceně, kterou za vás pingpongový stůl zaplatíte. Nabízíme Vám jak nejlevnější stoly v cenové relaci kolem necelých 4 000 korun, tak špičkové závodní stoly pro vnitřní, respektive venkovní použití, v cenové relaci kolem 12 000, respektive 22 000 korun.

Pingpongové pálky

Sponeta se kromě stolů na stolní tenis zaměřuje rovněž na pingpongové pálky. Pingpongové pálky Sponeta jsou vysoce kvalitní a velmi oblíbené a známé po celém světě. Pálky mají konkávní anatomickou rukojeť, které vám zaručí pohodlné držení. Kromě toho také disponují tlumiči vibrací a vysoce kvalitním povrchem, který je certifikovaný ITTF (Mezinárodní pingpongová federace - International Table Tennis Federation). Pálky Sponeta jsou velmi lehké a mají příjemný komfortní grip.

Sponeta opět zajišťuje nabídku pálek pro všechny typy uživatelů. V naší nabídce tak můžete nalézt nejlevnější pingpongové pálky pro rekreační hráče a děti, které stojí okolo 100 korun, a také špičkové pálky pro náročné profesionální hráče, které vás vyjdou asi na 700 korun.

Závěr - proč si při koupi pingpongových stolů, pálek a dalšího příslušenství vybrat značku Sponeta

Značka Sponeta patří již desítky let k tradičním výrobcům pingpongových stolů a dalšího příslušenství. Produkty této firmy procházejí před uvedením na trh řadou přísných testů. Budete tak mít jistotu, že kupujete kvalitní, funkční a vysoce spolehlivý výrobek.

Nejlevnejsisport.cz je přímým dovozcem této značky. Disponujeme zbožím přímo na svých skladech, díky čemuž je zajištěna velmi rychlá expedice všech nabízených pingpongových stolů a dalšího příslušenství. Zákazníci je tak mohou obdržet ve velmi krátkém čase.

Doprava pingpongových stolů je u nás zajištěna zdarma po celé České republice.

Sponeta také naším prostřednictvím zajišťuje velmi rychlý záruční a pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů.