Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Sledujte AKTUÁLNÍ INFO o doručení > Dodání vaší objednávky může mít 3-5 dnů zpoždění > #spolutodame
Soutěž probíhá v období od 1. 2. 2020 do 29. 2. 2020 – do slosování budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v tomto období nakoupí na našem e-shopu www.nejlevnejsisport.cz a www.najlacnejsisport.sk. Do soutěže budou zařazeny zrealizované nákupy v jakékoliv hodnotě.

Více informací naleznete v podrobných pravidlech níže. Všechny výherce vyhlásíme na našich webových stránkách v termínu od 5. 3. do 16. 3. 2020.


Co můžete vyhrát? Máme pro vás připraveno 15 hodnotných cen napříč celým naším sortimentem:

KOLOBĚŽKA MASTER 26-20 - BÍLÁV hodnotě 3390 Kč

Skvělá koloběžka s velmi stabilním rámem pro rekreační jízdu. Určena pro děti od 12 let a dospělé. Zažijete s ní pořádnou jízdu.

BAZÉN PROMPT POOL 360 X 90 CM SET S KARTUŠOVOU FILTRACÍV hodnotě 2490 Kč

Nejprodávanější prstencový nafukovací bazén se samonosnou konstrukcí. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit.

VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJ MASTER G1 BÍLÝV hodnotě 3490 Kč

Pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy. Při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků.

FREESTYLOVÁ KOLOBĚŽKA SPARTAN STUNT - ORANŽOVÁV hodnotě 1135 Kč

Ideální společník s robustním rámem určený na příjemnou cestu městem.

PLASTIK LONGBOARD MASTER 29" - MODRÝV hodnotě 499 Kč

Originální skateboard MASTER v moderním designu a atraktivní barvě. Stvořen pro zábavu a pohodlné přenášení.

SET NA STOLNÍ TENIS DONIC OVTCHAROV 400 SET FSCV hodnotě 459 Kč

Set dvou pálek na stolní tenis DONIC Ovtcharov 400 FSC a tří míčky 1* Elite Poly 40+.

DIGITÁLNÍ KROKOMĚR JUNSO JS-218 S 3D SENZOREMV hodnotě 319 Kč

Profesionální digilní krokoměr - pedometr JUNSO JS-218 s 3D senzorem a dvouřádkovým podsvíceným displejem.

FITNESS SET MASTER - SLIMV hodnotě 429 Kč

Kvalitní set posilovacích pomůcek obsahuje: 2 x molitanová činka 0,5 kg, 2 x silič zápěstí - předloktí a švihadlo.

PIKNIK DEKA SPOKEY FLANNELV hodnotě 340 Kč

Pro váš nezapomenutelný piknik nebo odpočinek na trávě nebo písku.

ANEMOMETR WEATHERFLOW WIND METERV hodnotě 990 Kč

Praktický měřič rychlosti větru který nesmí chybět v základní výbavě každého kiteboarding a snowkiting nadšence.

LONGBOARD STREET SURFING SHARK ATTACK 30 GREAT - BÍLÝV hodnotě 1790 Kč

Exclusivní longboardová novinka u které se nemusíš odrážet od země.

PODLOŽKA NA CVIČENÍ SPOKEY SAVASANAV hodnotě 417 Kč

Jedinečný produkt, který vám zajistí pohodlí při každém cvičení jógy.

ELEKTRONICKÝ TERČ SPOKEY NARVIV hodnotě 999 Kč

Oblíbený elektronický třířádkový terč Narvi až pro 16 hráčů.

ČELENKA LUMA ACTIVE LED LIGHT ČERNÁ - VEL. L-XLV hodnotě 1799 Kč

Unikátní novinka s integrovanou čelovkou pro běh, běžecké lyžování a všechny outdoorové aktivity.

DÁRKOVÝ POUKAZV hodnotě 1500 Kč

Na nákup sportovních potřeb dle vašeho výběru na našem eshopu.

Jak se zapojit do soutěže?

Je to zcela jednoduché. Stačí během měsíce února nakoupit cokoliv na našem eshopu, zboží si převzít a do soutěže budete automaticky zapojeni.

PRAVIDLA SOUTĚŽE


POŘADATEL SOUTĚŽE - Pořadatelem soutěže VÍTĚZNÝ ÚNOR (dále jen „Soutěž“) je společnost  MASTER SPORT s.r.o., Provozní 5560/1b, 722 00 Ostrava – Třebovice, IČ: 27792064 (dále jen „Pořadatel“). Pořadatel vydává tato Pravidla Soutěže (dále jen "Pravidla"). Soutěž je provozována, sponzorována, spravována pouze Pořadatelem. Informace v rámci soutěže poskytuje pouze Pořadatel.

TRVÁNÍ A MÍSTO SOUTĚŽE - Soutěž se uskuteční od 1. 2. do 29. 2. 2020 na internetových stránkách společnosti na území České republiky a Slovenska. Soutěž probíhá jen online na webových stránkách www.nejlevnejsisport.cz a www.najlacnejsisport Pořadatele.

PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI - Účastníkem Soutěže může být výhradně svéprávná fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky a Slovenska, která dosáhla 18 let (osoby mladší 18 let se mohou zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce), která:

1.    V průběhu trvání soutěže učiní objednávku v jakékoliv hodnotě na e-shopech www.nejlevnejsisport.cz nebo www.najlacnejsisport.sk .

2.    Objednávka nesmí být účastníkem Soutěže stornována a musí dojít k její realizaci, tj. k odebrání objednaného zboží. Soutěže se nemohou účastnit právnické osoby a zaměstnanci Pořadatele a jejich blízké osoby. Výhru - Dárkový poukaz - nelze uplatnit na soutěžní objednávku, ale může jej Účastník Soutěže uplatnit až na další objednávku. Dopravné za zaslání výher hradí Pořadatel. Účastník Soutěže současně uděluje svůj souhlas s účastí v Soutěži dle těchto Pravidel, souhlasí se zněním Pravidel bez výhrad a s případným přijetím výhry způsobem dle Pravidel.

VYLOUČENÍ ZE SOUTĚŽE - Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ty soutěžící, kteří nesplňují výše uvedené podmínky, a také soutěžící, u kterých má podezření či důkazy na podvodné jednání, porušování dobrých mravů, falšování, nebo zneužívání a porušování pravidel. Takto může být z účasti na Soutěži vyloučen i výherce.

Za takové praktiky je považováno zejména, nikoli však výlučně, použití nedovolených prostředků (např. hackerské nástroje, viry, trojské koně apod.), nebo získání jiné výhody pomocí manipulace, účast prostřednictvím výherních spolků, automatizovaných služeb, a především prostřednictvím profesionálních výherních služeb, účast jménem třetí osoby (s jejím i bez jejího vědomí).

PRŮBĚH SOUTĚŽE A VÝBĚR VÝHERCŮ - Soutěž bude probíhat od 1. 2. do 29. 2. 2020. Po dobu soutěže je úkolem soutěžícího uzavřít online objednávku na daných eshopech. Každý účastník se může zúčastnit i vícekrát, dle uzavřených online objednávek, zvyšuje si tímto pravděpodobnost výhry.

V případě výhry dárkového poukazu na nákup sportovního vybavení je nutné poukaz při nákupu na e-shopu www.nejlevnejsisport.cz uplatnit najednou a do výše slevy, tzn. není možné vyplácet zbytek slevy. Platnost dárkového poukazu na nákup na www.nejlevnejsisport.cz je 6 měsíců od vystavení, tj. do 31. 8. 2020


Výhry, oznámení o výhrách a jejich předání:

Výher zařazených do soutěže je celkem 15 v celkové hodnotě přes 20000 Kč a to:
KOLOBĚŽKA MASTER 26-20 - BÍLÁ v hodnotě 3390 Kč
BAZÉN PROMPT POOL 360 X 90 CM SET S KARTUŠOVOU FILTRACÍ v hodnotě 2490 Kč
VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJ MASTER G1 BÍLÝ v hodnotě 3490 Kč
FREESTYLOVÁ KOLOBĚŽKA SPARTAN STUNT - ORANŽOVÁ v hodnotě 1135 Kč
PLASTIK LONGBOARD MASTER 29" - MODRÝ v hodnotě 499 Kč
SET NA STOLNÍ TENIS DONIC OVTCHAROV 400 SET FSC v hodnotě 459 Kč
DIGITÁLNÍ KROKOMĚR JUNSO JS-218 S 3D SENZOREM v hodnotě 319 Kč
FITNESS SET MASTER - SLIM v hodnotě 429 Kč
PIKNIK DEKA SPOKEY FLANNEL v hodnotě 340 kč
ANEMOMETR WEATHERFLOW WIND METER v hodnotě 990 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ na nákup sportovních potřeb na www.nejlevnejsisport.cz v hodnotě 1500 Kč
LONGBOARD STREET SURFING SHARK ATTACK 30 GREAT - BÍLÝ v hodnotě 1790 Kč
ČELENKA LUMA ACTIVE LED LIGHT ČERNÁ - VEL. L-XL v hodnotě 1799 Kč
PODLOŽKA NA CVIČENÍ SPOKEY SAVASANA v hodnotě 417 Kč
ELEKTRONICKÝ TERČ SPOKEY NARVI V HODNOTĚ 999 Kč

Výherci budou náhodně vylosováni ze všech soutěžících, kteří splnili všechna pravidla dle "Podmínek účasti v soutěži" viz výše. Výherci budou vyhlášeni do 16. 3. 2020 na stránkách nejlevnejsisport a najlacnejsisport. Soutěžící musí zaslat kontaktní údaje pro odeslání výhry. O předání výher budou výherci informováni pomocí telefonického či e-mailového kontaktu; k předání (zaslání) výher dojde ve lhůtě od 16. 3.2020. Pokud nedojde k zaslání kontaktních údajů výhercem do 14 dnů od kontaktování, či výherce výhru odmítne, zaniká nárok výherce na získání této výhry a výhra propadá ve prospěch Pořadatele, který může rozhodnout o jejím případném přidělení dalšímu Soutěžícímu. Na výhry nevzniká žádný právní nárok a není možné je směnit za hotovost ani místo nich požadovat jiné plnění. Výhry nejsou soudně vymahatelné.

OSOBNÍ ÚDAJE - Účastník zapojením do Soutěže dobrovolně poskytuje Pořadateli osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, korespondenční adresa, telefonní číslo a e-mail a uděluje výslovný souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, jakož i ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“) ke zpracování osobních údajů za účelem vyhodnocení Soutěže.

DALŠÍ USTANOVENÍ
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel Soutěže, na zrušení nebo přerušení Soutěže, délku trvání, jakož i podmínky Soutěže, zejména, ale ne výlučně, počet výherců, jakož i druhy výher. Změnu Pravidel a podmínek Soutěže pořadatel vhodným způsobem zveřejní. Změna Pravidel Soutěže nezakládá nárok Soutěžícího na náhradu nákladů vynaložených v Soutěži.
Pořadatel může dle vlastního uvážení prohlásit dosavadní průběh Soutěže za neplatný z důvodů jakékoli technické nebo jiné systémové chyby. Pokud z jakéhokoli závažného důvodu, který je způsobilý narušit nebo jinak negativně ovlivnit správu, bezpečnost, čestnost, poctivost anebo řádný chod Soutěže, nebude moci Soutěž pokračovat podle plánu, vyhrazuje si Pořadatel právo dle vlastního uvážení zrušit, ukončit, upravit nebo pozastavit tuto Soutěž.
Pořadatel neodpovídá za žádné škody vzniklé v souvislosti s nesprávnými údaji poskytnutými Účastníky Soutěže v souvislosti s neuplatněním, resp. nevyužitím výhry. Pořadatel Soutěže není odpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během řízení Soutěže. V případě jakéhokoli sporu týkajícího se Soutěže, bude rozhodnutí Pořadatele konečné a závazné. Zapojením se do Soutěže vyjadřují Účastníci Soutěže svůj souhlas řídit se těmito Pravidly.

V Ostravě Třebovicích dne 1. 2. 2020