Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje
Otázky a odpovědi

Snowboard GRAVITY Sirene - 144

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Recenze (0)
Otázky a odpovědi (0)

Snowboard GRAVITY Sirene - 144 - Základní informace

Pokud pokukujete po svém prvním boardu, Sirene je přesně to, co hledáte. Lehký, celodřevěný snowboard s klasickým Camber prohnutím vás proveze všemi terény a ukáže vám, o čem snowboarding je. Ale i pokročilé riderky, které se chtějí učit nové věci, si s tímto vyladěným prknem přijdou na své. Snowboard je vybaven klasickým camber prohnutím a předvoskovanou skluznicí.

Technická data:
- Camber - klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).

- Directional - o něco delší špička než patka umožňuje flexibilitu pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepší klouzání v prašanu. Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.

- Woodcore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.

- Biax (0°/90°) - nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

- hmotnost balení: 10 kg
Potřebujete poradit?

Snowboard GRAVITY Sirene - 144 - Recenze (0)

Snowboard GRAVITY Sirene - 144 - Otázky a odpovědi (0)