Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216

Skákací trampolína pro děti MasterJump

Chcete-li bezpečné trampolíny pro děti, volte trampolíny značky MasterJump s ochrannou sítí.

Trampolína pro děti musí minimalizovat riziko zranění, a proto jsou trampolíny MasterJump s ochrannou sítí a dalšími bezpečnostními prvky tou nejlepší volbou.

Několik rad, jak vybírat skákací trampolíny pro děti

Trampolíny nejsou zdaleka určeny pouze dětem, ovšem ty na nich ve výsledku skáčou asi nejvíce. A přestože základní bezpečnostní pravidla pro skákání na trampolíně platí jak pro děti, tak pro dospělé, při výběru trampolíny pro děti se vyplatí věnovat pozornost vybraným vlastnostem trampolíny.

Ochranná síť je v případě dětské trampolíny nutností. Nebezpečí pádu z trampolíny je u malých skokanů, kteří neumí zcela odhadnout sílu odrazu, poměrně vysoké, případná zranění pak mohou být ošklivá. Zakoupit trampolínu s ochrannou sítí je výhodnější i z finanční stránky, samostatná koupě trampolíny a ochranné sítě by se vám zbytečně prodražila. Ochranné sítě pro trampolíny MasterJump dále vynikají systémem 6 přezek, které bezpečně uzavírají prostor, a stabilní konstrukcí s připevněním na objímky.

Ochranné sítě pro trampolíny vřele doporučujeme pořídit i k trampolínám, které je nemají (můžete je zakoupit samostatně, za dobrou cenu v našem e-shopu).

Nejen děti, ale i dospělí by měli pro bezpečný a pohodlný vstup na trampolínu a sestup z ní využívat tyto schůdky, které rovněž minimalizují riziko úrazu.

Aby byla trampolína opravdu stabilní a bezpečná, je dobré ji ukotvit do země, k čemuž využijete tuto soupravu pro ukotvení.

Ochranná plachta pro trampolíny vás osvobodí nejen od častého čištění ptačího trusu, ale snižuje také riziko uklouznutí na nedostatečně usušeném povrchu trampolíny po dešti.

Jak bezpečně skákat na trampolíně

Pokud jde o bezpečné skákání vašich dětí, rozhodně je nenechávejte zcela bez dozoru. Doporučuje se skákat bez bot a bez ponožek, případně v pevné obuvi.

Na sobě bychom neměli mít volné oblečení, jež by se mohlo zachytit o síťku.

Trampolínu umístěte na rovný povrch, v jejím dosahu nesmí být nebezpečné předměty, které by při vypadnutí z trampolíny mohly způsobit poranění (např. plot, betonový chodník, kameny apod.).

Skákání na trampolíně je nesmírně zdravá pohybová aktivita, které se vy ani vaše děti rozhodně nemusíte bát!

Jak vybrat kvalitní trampolínu a na co si dát pozor při koupi?

Mrkněte na naše video -> Trampolíny MASTERJUMP

nebo rovnou přejděte do kategorie Trampolíny na našem e-shopu.

ShopRoku