Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
TIP: Parkour Akce Výprodeje
Inspirujte se našimi nápady 👉 JAK ZABAVIT DĚTI 
banner


Pojďte si odpočinout

Padáte každý večer do postele únavou? Všechno vás bolí, myšlenky se vám honí a nemůžete se na nic soustředit? BINGO!

Potřebujete konečně vypnout ( nejen mobil ) a zrelaxovat ( nejen tělo ). Máme pro vás jednoduchý plán na domácí odpočinek.Pusťte si nějakou dobrou muziku a naložte se ( s kým chcete :) ) do nafukovací vířívky s příjemně teplou vodou, záplava bublinek vám určitě udělá dobře, už jen ten pocit, je celkem uklidňující že?

Ve volných chvílích si můžete s celou rodinkou zahrát dle počasí třeba šipky doma nebo badminton na zahradě a zdravě si zasoutěžit, což posílí rodinného ducha a trochu a snad unavíte i děti a pokud je hezky a už vás to doma nebaví? Vyrazte do přírody.

Nemusíte rovnou objímat stromy, ale procházka na čerstvém vzduchu vám udělá dobře na 200% a zrovna v aktuální karanténě moc dobře víte, jak moc potřebujete vyčistit hlavu. Dejte si oraz a udělejte si piknik v přírodě s dobrým výhledem.

Nafukovací vířivky
Pořádně a pohodlně se oblečte, ať je vám příjemně. Jo a bez roušky to stále nejde. A víte co? Nebude se vám chtít jít domů a určitě se v přírodě zdržíte, tak čelovku sebou.
Po návratu se můžete vyhřát v blahodárné infrasauně a pak se odebrat do postele, což je ten nejlepší plán. Prostě se konečně potřebujete vyspat. Dobrou noc.

A po dobrém spánku protáhneme tělo při lekci jógy, že na ni nemáte čas? Ale máte, stačí chtít. Rozhodně to zkuste hned teď, bude to stát za to a vaše tělo vám to vrátí.

Pokud máte rádi samotu a ryby, můžete vyrazit k vodě a zkusit si chytit něco k obědu, každý rybář je v pohodě, nepřipadá vám? Proč asi :)

Udělejte si konečně čas na dobrou knížku. Milujeme hory a tak vám doporučíme jedinečnou knihu Navždy první, kterou si skvěle vychytnáte v hezky barevné a pohodlné houpací sedačce

NO a pokud už je vám doma opravdu těsno, co takhle konečně vyzkoušet pořádnou jízdu s větrem ve vlasech. Garantujeme vám, že všechny negativní myšlenky odletí a 
vy se vrátíte s obrovským nadšením a plánem zase brzy vyrazit, navíc s dobrým pocitem, že jste protáhli tělo i mozek.

Houpací sedačky

#SPOLUTODAME


Dali jsme vám 10 tipů pro váš zasloužený odpočinek a dál vám doporučujeme zejména:
  • delší, ničím nerušený spánek - prostě běžte dříve spát a nenechejte se ničím rušit
  • zdravější přísun potravy - nechceme se do léta dokutálet, že? 
  • nepodléhejte potřebě většího přísunu alkoholu - jak se říká, všeho s mírou
  • na domácí karanténě to chce větší organizaci dne - prostě si ráno sepište, co budete dělat
  • dodržujte pitný režim - kohoutková voda s citronem je ideál

Nezapomeňte, že relaxovat je třeba, udělejte si konečně čas a to právě teď. RELAX JE NUTNOST.

Hezký den vám přeje celý náš kolektiv