Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
TIP: Parkour Akce Výprodeje

Proč si koupit jízdní kolo značky Maxbike

Chcete si koupit nové jízdní kolo a nevíte jaké by to mělo být?

Díky našemu e-shopu si můžete velmi rychle a jednoduše zakoupit levná a vysoce kvalitní kola značky Maxbike. Pokud jste o této české značce, která se na trhu pohybuje již přes 20 let, ještě neslyšeli, přiblížíme vám ji v následujících řádcích.

Maxbike Ostrava

Maxbike je česká značka specializující se na výrobu jízdních kol. Na trhu se pohybuje již od roku 1994. Sídlo má v Ostravě - Vítkovicích, kde probíhají veškeré procesy spojené s výrobou jízdních kol - skladování, montáž i expedice. Maxbike už dávno nestojí ve stínu známějších značek jako Author či Superior. Naopak nabízí široký výběr vysoce kvalitních jízdních kol. Kvalita kol je dosahována rovněž ruční montáží. Maxbike používá výhradně značkové komponenty od značek jako Shimano, Rock Shox, Sram, Trivativ, Ritchey, Mavic, Zoom, SR Suntour, Alex či Remerx. Firma od začátku zvolila jinou strategii, než ostatní, peníze neinvestuje hlavně do reklamy, ale zejména do svých zákazníků.

Kola Maxbike jsou vyráběná a montovaná s maximální péčí, v nejvyšší možné kvalitě, s osazováním originálními komponenty, a to přitom za nejnižší cenu na trhu.

Osloví cyklisty s vysokými nároky na kvalitu zpracování, kteří navíc ocení použití značkových komponentů. Geometrie rámů pro jednotlivé kategorie kol jsou vyráběny na základě praktických zkušeností od CK Maxbike Orlová a dalších týmů. Značka Maxbike nabízí všechny typy jízdních kol: horská kola ve všech používaných rozměrech kol, krosová kola (cross, trekingová kola), silniční kola, dětská kola, cyklokrosová, fitness kola atd.

Značku Maxbike nevolí jen rekreační jezdci, ale také profesionální týmy. K tomu mají hned několik důvodů. Jedná se totiž předně o českého výrobce se sídlem v Ostravě, který vzhledem ke svému více než dvacetiletému působení na trhu získal velké zkušenosti a proto má také velmi dobré reference. Díky těmto zkušenostem a profesionalitě dokáží v Maxbike vyrobit špičková kola i pro účely závodění. Poměr kvality a ceny je navíc vůči ostatním výrobcům nejpříznivější. Široká nabídka navíc vyhoví i sebenáročnějším jezdcům.

Maxbike recenze

Zkušenosti našeho e-shopu se značkou Maxbike jsou velmi pozitivní, neregistrovali jsme zatím žádné větší stížnosti nebo problémy zákazníků, kteří si kola Maxbike rozhodli pořídit. Kola mají vesměs skvělé reference a recenze. Na našem e-shopu nejlevnejsisport.cz si navíc můžete vybírat ze široké nabídky nejen jízdních kol.

Dětská kola Maxbike

Pro děti nabízíme modely pro všechny věkové kategorie. Ať jde již například o toto výborné dětské kolo MAXBIKE 16" 2017 pro děti do 6 let s pomocnými kolečky, který u nás pořídíte již za necelé 4 500 korun, tak kola pro odrostlejší děti dimenzované na jejich proporce - MAXBIKE Junior 20" SF 2016, MAXBIKE Pindos 24" 2017 apod. Největší kolo s průměrem 24 vás vyjde na necelých 10 000 korun!

Jízdní kola Maxbike pro dámy

Nabízíme také širokou nabídku kol určených pro dámy, která si u náš vyberou například krosová a horská kola o různých průměrech šitých na míru právě jim. Uveďme například MAXBIKE Basic I , MAXBIKE BELIZE DÁMSKÉ 2017. Z horských kol lze vybrat například moderní model MAXBIKE TAUPO 27.5 DÁMSKÉ 2017 pro zkušené cyklistky nebo univerzální méně finančně náročný model MAXBIKE LOMA 29 DÁMSKÉ 2017 vhodný i pro začátečnice.

Jízdní kola Maxbike pro muže

Na své si u nás přijde také mužská kategorie, a to jak začátečníci, tak zkušení cyklisté. Nabízíme horská, krosová, silniční či fitness kola ve všech dostupných průměrech. Začátečníci si mohou zvolit například kvalitní a levný krosový model MAXBIKE Basic II, v případě kategorie horských kol můžete sáhnout například k MAXBIKE NIMBA 26 .

Náročnější a zkušenější jezdci, hledající kvalitní kolo, mohou sáhnout například k horskému kolu MAXBIKE LEUSER 29 2017, nebo krosovému MAXBIKE FRASER 2017.

Zde si vybírejte z nabídky v kategorii Jízdní kola na našem e-shopu.