Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/

Příslušenství k trampolínám pro bezpečné i zábavné skákání

Na příslušenství pro trampolíny by neměli zapomínat ti, kteří se teprve chystají trampolínu koupit, stejně jako ti, kteří už trampolínu vlastní.

Příslušenství pro trampolíny snižují riziko úrazu malých i velkých skokanů na minimum a naše certifikované doplňky pro trampolíny navíc přinášejí další zábavu při skákání!

Ochranné sítě, stany pro trampolínu, ochranné plachty, schůdky a další širokou škálou příslušenství k trampolínám vás čekají za příjemné ceny na stránkách našeho sportovního e-shopu!

Které příslušenství nesmí vaší trampolíně chybět?

Na prvním místě jsou to ochranné sítě pro trampolíny. Tento základní bezpečnostní doplněk zamezí případnému vypadnutí a nepříjemnému zranění, které může, hlavně v případě dětí, nastat. Ochranné sítě na trampolíny, které u nás zakoupíte, jsou již vybaveny pevnými přezkami, které představují modernější a účinnější ochranu oproti klasickým zipům.

Ochranné sítě pod trampolínu ( jinak též sukně pod trampolínu ) zabrání tomu, aby se pod trampolínu dostali - třeba váš pes či dítě, kteří mohou být zraněni skákajícím.

Chystáte se trampolínu teprve zakoupit?

Doporučujeme tedy zvolit přímo, které vás, na nejlevnejsisport.cz, vyjdou levněji a máte automaticky po starosti! Pokud už vám trampolína stojí na zahradě, jsou vám k dispozici samostatné ochranné sítě v různých velikostech.

Mezi nezbytné doplňky patří také plachta na trampolínu a schůdky. Plachta vás osvobodí od čištění ptačího trusu a zamezí uklouznutí po dešti, schůdky zase pomohou dětem dostat se nahoru bez vaší pomoci.

Příslušenství k trampolínám nabízí další zábavu

Mezi příslušenství k trampolínám patří také zábavné doplňky, které vašim dětem i vám dospělým určitě udělají radost!

Trampolína i dětská skrýš v jednom - přesně to jsou naše stany na trampolíny ! Pro děti příslib dalších dobrodružství, pro dospělé hlavně ochrana před deštěm. Tyto stany lze jednoduše složit a mají vše, co má každý stan mít: větrací okna se sítí, vchod, konstrukce z laminátových tyčí.

Máte tedy jistotu, že vaše děti trampolína rozhodně nepřestane bavit!

Praskla vám pružina, poškodili jste kryt trampolíny, protrhla se vám ochranná síť?

Na našem e-shopu nejlevnejsisport.cz najdete široký výběr náhradních dílů k vašim trampolínám za výhodné ceny.

Jak vybrat kvalitní trampolínu a na co si dát pozor při koupi?

Mrkněte na naše video -> Trampolíny MASTERJUMP

nebo rovnou přejděte do kategorie Trampolíny na našem e-shopu.