596 633 216

Příslušenství k trampolínám pro bezpečné i zábavné skákání

Trampolíny dokáží udělat obrovskou radost nejen všem malým i velkým členům rodiny, ale také návštěvám. Skákání uvolňuje endorfiny a zlepšuje náladu. Při nákupu myslete na příslušenství, protože snižuje riziko úrazu a zvyšuje komfort při skákání. Náhradní díly zase zajistí, že trampolína nezůstane odložená v koutě.

Základní příslušenství k trampolínám je následující:

✅ 1. Ochranná síť na trampolínu

✅ 2. Ochranná síť pod trampolínu

✅ 3. Schůdky a ochranná plachta na trampolínu

✅ 4. Souprava na ukotvení trampolíny

✅ 5. Madlo na trampolínu

✅ 6. Stan na trampolínu

Ochranná síť na trampolínu

Ochranná síť zamezí případnému vypadnutí a nepříjemnému zranění, které může, hlavně u dětí, nastat. Dvojí zajištění vstupu zipem i přezkami, jako je to u sítí MASTERJUMP, zajistí ještě vyšší bezpečí.

Ochranná síť pod trampolínu

Ochranná síť pod trampolínu zabrání tomu, aby se do prostoru pod ní dostali vaše děti nebo třeba domácí mazlíčci.

Schůdky a ochranná plachta na trampolínu

Schůdky zjednoduší přístup na odrazovou plochu hlavně menším dětem a zamezí uklouznutí při vstupu. Ochranná plachta zase chrání před rozmary počasí a ptactva, zároveň zvýší životnost produktu. Skákat tak můžete i po dešti, protože skákací plocha nebude mokrá a kluzká.

Souprava na ukotvení trampolíny

Stabilitu trampolíny zlepšíte ukotvením k zemi. Kromě toho ji budete moci přesunout bez toho, aby vypadávala spodní část nohou. Hodí se pro kruhové, ale i obdélníkové tvary.

Madlo na trampolíny

Skákání v byte bude nejen zábavnější, ale také bezpečnější, pokud zakoupíte také dodatečné madlo. Nezapomeňte, že kolem trampolíny by měl být volný prostor min. jeden metr.

Stan na trampolíny

Trampolína i dětská skrýš v jednom - přesně to zajistí stan na trampolínu. Nabídne stín v horkém odpoledni nebo poslouží jako tajný domeček pro hru na schovku. Navíc dobře větrá, protože má okna.

Náhradní díly k trampolínám

Při poškození nebo opotřebení oceníte možnost okamžitě objednat náhradní díly (pružiny, odrazovou plochu, kryty pružin, atd.). Náhradní pružiny s antikorozní úpravou doporučujeme zakoupit přímo s nákupem nové trampolíny, aby byly v případě nouze vždy po ruce. Na trhu jsou samozřejmě různé univerzální odrazové plochy, pružiny apod., ale nejlépe přeci jen padnou originální náhradní díly.

Údržba trampolín

Péče o trampolíny je jednoduchá. Zašpiněná místa stačí umýt běžným čisticím prostředkem (stačí obyčejný saponát). Před montáží nezapomeňte namazat ocelové spoje vazelínou.

Pokud na zahradě budujete velké dětské hřiště, nemůže vám chybět ani houpačka nebo skluzavka.

Pokud váháte, kterou trampolínu vybrat, možná vám pomůže toto video o trampolínách MASTERJUMP:

Zvažujete koupi trampolíny pro své děti nebo vnoučata? Navštivte náš e-shop nebo klikněte přímo na kategorii Trampolíny.

Přečtěte si také:

Jak vybrat správnou trampolínu

Trampolíny MASTERJUMP