596 633 216

Představujeme dětské houpačky a houpadla na zahradu

Dětská houpačka na zahradu prostě patří!


Zavítáte-li v paměti do zahrad svého dětství, dětská houpačka či dětské houpadlo tam určitě nechybí. Dopřejte také vy svým dětem radost z houpání ve stínu zelených stromů. Houpání je činnost, která děti nejen zabaví, ale též prospívá jejich zdravému růstu a vývoji! Dřevěné i kovové houpačky a houpadla seženete v našem e-shopu sportovních potřeb za skvělé ceny!

Houpačky a houpadla pro takové to zahradní houpání

Jak to tedy vypadá s dětskými houpačkami na zahradu v našem e-shopu? Kliknete-li na kategorii zahradní houpačky, otevře se vám nabídka dřevěných, kovových houpaček, ale i šplhacích žebříků a dalších atrakcí pro děti. A vybírat je opravdu z čeho, jak uznáte jistě sami.

Výběr houpačky na zahradu tedy nemusí být snadný, ale my vám to zjednodušíme! Máte na zahradě stromy s pevnými větvemi anebo jiný předmět, který je možné zatížit houpačkou? V tom případě můžete využít také jednodušší anebo multifunkční dřevěné houpačky pro děti . Díky až 150 cm dlouhým sisalovým lanům a bezpečné konstrukci (k dispozici jsou též dřevěné houpačky s ohrádkou ) si vaše dítka na těchto houpačkách pořádně zařádí.

Pokud máte dětí vícero anebo nemáte kde svou houpačku zachytit, jsou k dispozici kovové zahradní houpačky s masivní konstrukcí a větší nosností. Jejich nespornou výhodou je to, že je postavíte kdekoliv, aniž byste potřebovali podporu stromů. Krom toho unesou kovové houpačky 1 až 3 děti, takže bude o zábavu postaráno!

Máte doma hyperaktivní dítě? Nechte ho se pohoupat!

Houpání má opravdu relaxační a uklidňující účinky, což zjistíte sami, jakmile na houpačku posadíte svého malého neposedu. Dětské houpačky však prospívají také zdravému fyzickému vývoji dítěte: pomáhá udržovat rovnováhu, nutí dítě ke správnému držení těla, rozvíjen je také jejich cit pro rovnováhu atd.

Ať už se rozhodnete pro dřevěnou či kovovou dětskou houpačku, vždy svým dětem poskytnete zdravou zábavu, která je jen tak neomrzí!

Dětské houpačky a houpadla, houpací sítě, skluzavky pro děti a jiné dětské atrakce nepatří k nejdražším sportovním produktům. Nákupem na nejlevnejsisport.cz s nejnižšími cenami však můžete ušetřit i za houpačku!

nebo přejděte rovnou do kategorie Houpačky a houpací sítě na našem e-shopu.