596 633 216

Pinpongové stoly

Hledáte sport, na který budete fyzicky stačit, který procvičí vaši koncentraci, zlepší váš zrak a který lze navíc provozovat i doma?

Stolní tenis neboli ping pongoceníte v každém věku a zažijete s ním spoustu zábavy. Základní podmínkou této hry jsou stoly pro stolní tenis.

Ve skutečnosti jde o velmi skladné sportovní pomůcky, které bez problémů rozložíte na zahradě i doma v garáži. Za výborné ceny je pořídíte pingpongové stoly v našem specializovaném e-shopu nejlevnejsisport.cz, kde vám ZDARMA přibalíme i síťku na stolní tenis.

Stůl na stolní tenis - ideální dárek

Hledáte dárek, který uspokojí vaše děti, manžela i dědečka?

Stolní tenis je sportem pro celou rodinu, a proto jsou pingpongové stoly univerzálním dárkem, jenž poskytne spoustu zábavy celé rodině po celá léta. Dědeček si procvičí zrak, děti bystrost a střední generace shodí nejeden vánoční kilogram.


Jak vybrat pingpongový stůl?

A jaký stůl na stolní tenis zvolit? V prvé řadě se tyto sportovní pomůcky dělí podle místa použití. Pokud máte zahradu či terasu, kde by se mohla odehrávat vaše pingpongová klání, zvolte venkovní pingpongové stoly odolné proti povětrnostním vlivům i UV záření.Pokud se nechcete omezovat počasím a hrát, kdykoliv se vám zachce třeba v garáži, ve sklepě či v klubovně, doporučujeme stoly pro interiérové použití.

Jak interiérové, tak venkovní stoly pro stolní tenis jsou složitelné do menších rozměrů, takže je doma bez problémů uskladníte. Většina z nich je vybavena kolečky pro snadné posouvání, jejich rozměry vyhovují profesionálním normám, a vy tak můžete doma v klidu trénovat na příští Letní olympijské hry.

Naše stoly pro stolní tenis totiž navíc umožňují také individuální trénink, a to s pomocí vztyčení jednoho z hracích polí, které bude odrážet vaše míčky!

Hledáte něco navíc?

Pak jste na správné adrese! www.nejlevnejsisport.cz vám jako vždy nabízí bonusy jako dopravu či dárky zdarma! Vybrané modely pingpongových stolůvám přivezeme třeba i se síťkou na stolní tenis v ceně. A to se vyplatí!

Přečtěte si také:

Vše o stolním tenise neboli ping pongu

Jak vybrat pingpongový stůl

Jak vybrat pálky na stolní tenis

Jak vybrat rakety na stolní tenis

Jak vybrat míčky na stolní tenis

Jak vybrat síťky na stolní tenis

Jaké příslušenství na stolní tenis lze dokoupit

nebo přejděte k výběru stolů na stolní tenis v eshopu.