Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
TIP: Parkour Akce Výprodeje

Optimální zahradní trampolína MASTERJUMP 305 cm

Víte, jak by měla vypadat a kolik by měla měřit ideální zahradní trampolína?

Zelená trampolína, 305 cm v průměru značky MASTERJUMP svou barvou i velikostí skvěle zapadne i do vaší zahrady, a samozřejmě nejen tam! Univerzální trampolína na zahradu i na hřiště uspokojí i náročné skokany.

Pojďme si na naši zahradní trampolínu naší značky MASTERJUMP posvítit zblízka.


Trampolína MASTERJUMP o průměru 305 cm prospívá nohám a lahodí oku

Než si povíme něco o zdravotních účincích skákání na trampolíně, připomeňme si také estetické kvality této trampolíny. Zahrada, které se snažíme v potu tváře své vtisknout harmonii a řád, si zasluhuje takovou trampolínu, která bude ladit s jejím stylem. A přesně taková je zelená trampolína MASTERJUMP, která, jak vidíte na úvodní fotce, dokáže utvořit krásné zákoutí ve vaší zahrádce.

Průměr 305 centimetrů představuje ideální velikost, díky které trampolínu v pohodě postavíte na každé zahradě. Zároveň jde o dostatečně prostornou trampolínu, na níž si v pohodě zaskáče celá rodina - samozřejmě jednotlivě, vždy je třeba respektovat maximální nosnost (100 kg)!

Máte děti? V tom případě neprohloupíte, pokud zvolíte tutéž trampolínu s ochrannou sítí, jež zabrání případnému vypadnutí a úrazu. Trampolíny z e-shopu nejlevnejsisport.cz rozhodně nezruinují vaši peněženku, a tak si radost ze skákání může dopřát opravdu každý.

Výhody zahradního skákání

Dlouho bychom hledali lepší místo pro skákání na trampolíně, než je zahrada. A to nejen kvůli relaxačním účinkům zeleně a diskrétnosti, kterou nám zahradní prostředí přináší.

Cvičení na trampolíně pomáhá lidskému organismu víc, než bychom čekali. Účinky výskoků a dopadů se příznivě podepíší na vašem imunitním systému, cirkulaci krve, činnosti plic a srdce, váze i hladině cholesterolu. Lepší způsob, jak uvolnit tělo po namáhavém okopávání záhonků, rytí či sazení, či po celém dnu při sedavém zaměstnání si snad ani nelze představit!

Využijte příznivých cen našeho e-shopu a pořiďte si kvalitní trampolínu do zahrady s robustní konstrukcí a dlouhou životností! Pokud dáváte přednost modré barvě, ani vy neodejdete s prázdnou. Trampolíny MasterJump v zeleném i modrém provedení už čekají na váš první odraz!

Jak vybrat kvalitní trampolínu a na co si dát pozor při koupi?

Mrkněte na naše video -> Trampolíny MASTERJUMP

nebo rovnou přejděte do kategorie Trampolíny na našem e-shopu.