Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/

Odstrkovadlo neboli odrážedlo pro nejmenší děti

Odstrkovadla, ano i takto bývají nazývána odrážedla pro nejmenší jezdce, kteří se na nich učí udržovat rovnováhu a stabilitu.

Odrážedlo pro děti však není pouze přípravka na skutečné kolo, ale také výborná sportovní pomůcka, která Vašeho potomka zabaví i na několik let!

Odrážedla pro nejmenší řidiče i řidičky

Bohatá nabídka odrážedel a odstrkovadel z našeho e-shopu nejlevnejsisport.cz zaujme nejenom kluky, ale i holky! Mimo odrážedla do terénu JD Bug či odrážedla ve tvaru motorky jsou u nás k mání rovněž půvabné růžové kousky, jako stvořené pro nejmladší slečny. Pokud jde o design, naše odrážedla se kromě barvy odlišují také blatníky, typem řídítek, rámem a dalšími detaily, které snadno zjistíte z fotek a údajů uvedených v popisku odrážedla.Jak vybírat odrážedla

Kromě designu byste při výběru odrážedla měli věnovat pozornost také jeho dalším vlastnostem:

  • brzdy: ne všechna odrážedla mají brzdy, jelikož se u jízdy na odrážedlech ani nepředpokládá, že by jich bylo extra potřeba. Pokud však chcete svého potomka připravit na brzdění jízdního kola anebo prostě jen chcete mít jistotu, rozhodně volte odrážedla s brzdami, kterých je u nás většina.
  • nastavitelné pedály: pokud máte v plánu využít odrážedla k výuce jízdy na kole, zvolte model, kam bude možno připevnit přídavné pedály. Pedály pro odrážedla JD BUG si zakupte přímo v našem e-shopu.
  • kola: větší odolností i na náročném terénu se vyznačují odrážedla s nafukovacími koly.

Odrážedla a koloběžky Čtyřlístek

Pokud nevíte, jak dostat vaše děti ven, na čerstvý vzduch, nechte to na Čtyřlístku!

Odrážedla i koloběžky vyzdobené obrázky Bobíka, Fifinky, Myšpulína a Piňdi se o to postarají! Využijte nehynoucí slávy Čtyřlístku pro zdravý vývoj vašeho dítěte. Odrážedla pro děti limitované edice Čtyřlístek jsou vhodná už pro děti od 2 let, splňují příslušné bezpečnostní normy a jsou tak ideální volbou pro začátek.

Odrážedlo alias odstrkovadlo pro nejmenší může posloužit jako skvělý dárek k narozeninám, Vánocům, za vysvědčení anebo ke Dni dětí!

Přečtěte si také:

Jak vybrat dítěti správné odrážedlo

Dětská odrážedla MASTER

Z odrážedla přímo na kolo

nebo přejděte rovnou k výběru dětských odrážedel v e-shopu.