Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216

Nevíte kam dřív skočit - Vaše děti vám poradí

Postarat se, aby se děti dobře najedly a nenudily, představuje pro rodiče nesnadný úkol, během letních prázdnin přímo noční můru.

Když už nevíte, kam dříve skočit, nechte se inspirovat svými dětmi!Trampolíny pro děti přinesou vašim ratolestem tolik zdravé zábavy, že o nich pěkně dlouho neuslyšíte!

A co víc, trampolínys jejich relaxačními účinky zanedlouho rozskáčou i vás, dospělé. Trampolíny MASTERJUMP pro děti i dospělé jsou zárukou bezpečné zábavy za dobrou cenu, zábavy, která neomrzí!

Trampolíny dostanou vaše děti do lepší nálady i kondice

Věděli jste, že cvičení na trampolíně má pozitivní dopady na kardiovaskulární činnost organismu a prokysličování mozku? Trampolíny a skákání na trampolíně (tzv. trampolining) prospívají fyzickému i psychickému zdraví dospělých, ale hlavně dětí mnohem více, než tušíme! Skoky na trampolíně jsou vlastně malý adrenalinový zážitek, a mají tak výrazné antistresové účinky.

Opakovaná zkušenost stavu beztíže, jak ji zažíváme na trampolíně, navozuje tolik potřebné pocity radosti a zároveň jako fyzická aktivita posiluje fyzickou kondici i imunitu vašich dětí, které obojí tolik potřebují!

Trampolíny s ochrannou sítí = bezpečné trampolíny pro děti

V prvních dnech a týdnech Vaše děti z trampolíny jen tak nedostanete. I proto byste měli dbát na jejich bezpečnost, což v praxi znamená pořídit si trampolíny s ochrannou sítí. Skákací prostor je u nich uzavřen, a dětem tak nehrozí, že by vypadly.

Trampolíny MASTERJUMP (obchod nejlevnejsisport.czje vlastníkem značky i výhradním dodavatelem) však zaručují stabilitu a bezpečnost mnoha dalšími prvky své konstrukce: zdokonalené uchycení ochranného límce, systém přezek pro uchycení sítě, konstrukce z galvanizované oceli odolná proti korozi atd.

Naše trampolíny nabízejí také společné dovádění a skákání s vašimi dětmi! Vždy si dávejte pozor, abyste nepřekročili nosnost dané trampolíny! Většina z nich unese 100 kg, tyto větší modely trampolín průměru 457 cm až 120 kg váhy, takže většina dospělých nebude mít problém.
Chcete vědět o zásadách bezpečného skákání na trampolíně víc? Stačí kliknout na tento článek!

Trampolíny MASTERJUMP doporučujeme jako bezpečné sportovní pomůcky, které přinesou spoustu zdravé zábavy nejen vašim dětem, ale i vám dospělým! Sledujte slevové akce a pořiďte si trampolíny za levnější ceny na nejlevnejsisport.cz!

Vybírejte z široké nabídky trampolín na našem e-shopu.

ShopRoku