Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216

Nejlevnější dětská trampolína za méně než 1000 Kč

Nejlevnější trampolíny jsou svými rozměry jako stvořené pro nejmenší skokany! Dětské trampolíny o průměrech 96, 122 a 140 cm si u nás může dovolit každý. Levné trampolíny z našeho e-shopu však rozhodně nestrádají na kvalitě! Krom toho, že ctíme jméno našeho obchodu nejlevnejsisport.cz, vyplývá nízká cena našich kvalitních dětských trampolín přirozeně i z jejich menších rozměrů.

Skákání na trampolíně má blahodárné účinky na zdravý vývoj vašich dětí, a tak vzhůru do stavu beztíže!

Trampolíny MasterJump pro nejmenší skokany

Zhruba od věku 4 let mohou na trampolíně, samozřejmě pod dozorem dospělého, vesele dovádět i děti. A protože jsou děti v tomto věku malé a lehké opravdu a doslova, bohatě jim vystačí naše trampolíny malých rozměrů (do 200 cm), které navíc nezaberou tolik prostoru ani času na sestavení či údržbu.

I tyto trampolíny jsou certifikovány, jejich kostru tvoří kvalitní Hi Ten ocelová konstrukce a unesou až 100 kg váhy.

Jak tedy vybrat tu správnou trampolínu pro nejmenší?

Naše nejlevnější trampolíny se liší nejen svými rozměry. Některé z nich disponují skládacím systémem pro jednoduché uskladnění, jiné toto neumožňují. V případě dětské trampolíny určitě zvažte volbu trampolíny s ochrannou sítí, které zaručují více bezpečnosti. Tato trampolína obehnaná pevnou sítí proti vypadnutí byla speciálně navržena pro děti, čemuž, dospělí pozor!, odpovídá i její maximální nosnost 40 kg.

Bude trampolínu používat jedno nebo více dětí?

I nad tím je dobré se pozastavit. Pokud je adeptů na skákání několik, určitě tomu přizpůsobte rozměry vaší trampolíny. Než by se měly děti na trampolíně mačkat nebo hádat, kdo je zrovna na řadě, raději jim dopřejte společnou zábavu na prostornější trampolíně, kterých u nás, za dobrou cenu, najdete dostatek.

Levné trampolíny pro děti i dospělé, trampolíny s ochrannou sítí i bez, schůdky, plachty, náhradní díly a další příslušenství pro trampolíny najdete na www.nejlevnejsisport.cz.

Jak vybrat kvalitní trampolínu a na co si dát pozor při koupi?

Mrkněte na naše video -> Trampolíny MASTERJUMP

nebo rovnou přejděte do kategorie Trampolíny na našem e-shopu.

ShopRoku