596 633 216
 ⚡Elektrizující ceny elektro kol a koloběžek⚡ CYBER MONDAY

Nákupy s výhodami


header

Koupit si něco nového je vždycky radost, o to víc, když je k nákupu nějaká ta slevička nebo něco navíc. V našem e-shopu na vás čeká hned několik výhod, které udělají váš každý nákup ještě radostnější. Pojďme se na ně podívat.


Doprava zdarma

Všichni zákazníci registrovaní v našem e-shopu, kteří při registraci zaškrtnou zasílání novinek, mají dopravu nad 2000 Kč zdarma. Kromě novinek jim čas od času do e-mailu přijdou tipy na nákupy nebo speciální slevy.

Doprava zdarma se nevztahuje na zásilky, které jsou těžké nebo příliš velké. Více informací o dopravě zde.

Chci dopravu zdarma

Fitness aplikace k nákupu zdarma

Ke každému nákupu produktů značek MASTER, MASTERJUMP, SPONETA, IRON GYM dostanete mobilní aplikaci Fitify na 8 týdnů zdarma. Aplikace obsahuje více než 900 cviků a součástí je virtuální kouč, který se na základě vámi vložených údajů snaží sestavit co nejlepší tréninkový plán, abyste dosáhli svých cílů, ať už jde o nabrání svalů nebo spálení tuků.

Více o Fitify

Splátky bez navýšení s 0% úrokem

Díky společnosti Essox si můžete nákup už od 2 000 Kč rozložit na splátky a navíc nebudete platit žádný úrok. Splácet můžete dle vašeho výběru po dobu 10 až 24 měsíců. S námi máte prostě na všechno.

Jak na splátky

Platby s odkladem o 14 dnů a bonusem 300 Kč

Díky platební metodě Twisto Pay zboží nemusíte platit hned. Jen ho objednáte, prohlédnete si ho a zaplatíte, až pokud se vám bude líbit. Máte na to čas 14 dnů. Pokud se do Twista zaregistrujete, máte čas až 45 dnů a ještě získáte 300 Kč bonus na nákup.

Více o Twisto

Půjčovna zboží pro otestování

U nás nebudete kupovat zajíce v pytli. Chápeme, že větší investice jako je nákup běžeckého pásu nebo elipticalu, není jen tak. Fungujeme také jako půjčovna, proto si můžete vybrané zboží nejdříve půjčit, vyzkoušet si ho a pak se rozhodnout, jestli ho koupíte nebo ne.

Co si můžu půjčit?

Vlastní značka

Vyrábíme vlastní sportovní potřeby pod značkou MASTER® (fitness a sportovní potřeby) a MASTERJUMP® (airtracky, trampolíny). Při výrobě jsme zúročili všechny naše dosavadní zkušenosti a vyladili jsme naše produkty k dokonalosti. Díky tomu, že máme vlastní značku, máme téměř okamžitě k dispozici i všechny potřebné náhradní díly.

Více o nás


Výhod je opravdu hodně, tak na nic nečekejte a udělejte si radost.

Prozkoumat e-shop