596 633 216

Nadzemní bazén - jaké máte možnosti pro Vaše děti

Sháníte dětský bazén na léto?

Pak vězte, že nadzemní bazény jsou to nejlepší řešení, které nezruinuje Vaši peněženku ani nezdemoluje Vaši zahradu (jak tomu bývá u dražších, zapuštěných bazénů).


Nadzemní bazén pro děti snadno a svépomocí nafouknete, napustíte a vypustíte vodu, na konci sezony bazén sbalíte a uskladníte. Nenáročná je rovněž jejich údržba a filtrace.


Co je však hlavní: za několik tisíc korun pořídíte v e-shopu nejlevnejsisport.cz kvalitní a prostorné nadzemní bazény, ve kterých si zařádí celá rodina!

Co je to nadzemní bazén a jaké jsou jeho výhody

Oproti bazénům zapuštěným do vybagrované prohlubně, jejichž stavba se neobejde bez práce odborné firmy, která si za ni nechá patřičně zaplatit, kladou nadzemní bazény jen minimální nároky na montáž a stavební úpravy. Nadzemní bazény musí stát na pevném, rovném povrchu pokrytém ochrannou plachtou. Toť vše - žádné stavební úpravy, žádná rozbombardovaná zahrada. Nadzemní bazén můžete kdykoliv rozebrat, přemístit a zase složit. Vlastní montáž je jednoduchá, rychlá a zvládne ji kdokoliv doslova za pár minut.

Další výhodou nadzemních bazénů je zejména jejich finanční dostupnost. Nadzemní bazén si může dovolit vskutku každý. Levnější modely lze například zakoupit již za necelé tři tisíce nebo dokonce pod dva tisíce korun.

Nadzemní bazény dělíme v podstatě na dva typy:

  • prstencové nafukovací bazény obepíná po celém obvodu prstenec, který stačí nafouknout a dovnitř napustit vodu, která svým stoupáním bazén sama postaví. Tento filištínský způsob sestavení, kvalitní povrch, jednoduché vypouštění a pružná stavba z fólie (která je však citlivá na ostré předměty) činí z prstencových bazénů jedny z nejoblíbenějších bazénů na trhu.
  • bazény s pevnou konstrukcí jsou díky kovovému rámu stabilnější, jejich montáž je rovněž jednoduchá, přesto o něco náročnější než u nafukovacích bazénů.

Při výběru nadzemního bazénu bychom se měli rozhodovat hlavně podle rozměrů bazénu. V nadzemním bazénu, a to je asi jeho hlavní nevýhoda, si dospělý člověk v pravém slova smyslu moc nezaplave.

Více než k plavání dospělých jsou však nadzemní bazény určeny pro plavání dětí a letní čvachtání celé rodiny!

I v tomto nadzemním bazénu se však pohodlně vměstná parta 4 přátel i s osvěžujícím letním drinkem!

Na nejlevnejsisport.cz máte na výběr z kovových a nafukovacích nadzemních bazénů s rozličnými rozměry, takže bez problémů najdete ten svůj!

Důvodem, proč zakoupit nadzemní bazén právě u nás, je také kvalitní písková či kartušová filtrace, ochranné plachty, schůdky, u vybraných bazénů pak další příslušenství k bazénům, které je už v ceně Vašeho bazénu

Chcete dostávat náš newsletter a mít dopravu nad 2 000 Kč ZDARMA?
Zaregistrujte se