Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216

Koloběžky pro dospělé, do města i do terénu

Koloběžky zažívají v současnosti obrovský boom. Výmluvným důkazem jsou nejen děti, ale také dospělí brázdící na koloběžkách chodníky, parky i lesní a polní cesty. Koloběžka pro dospělé je moderní a hlavně zdravý dopravní prostředek, který šetří Váš čas, zdraví, ale i životní prostředí. Cesta do práce, do obchodu či do restaurace na koloběžce se stane zábavnou a ekologicky šetrnou variantou cesty autem. Koloběžky (nejen) pro dospělé skvěle využijete ve městě i v terénu.

Jak vybrat koloběžku pro dospělé?

V dnešní době je na trhu velmi široký výběr koloběžek určených pro děti, dospělé, pro rekreační jízdu i freestyle, koloběžky vybavené čelisťovými i kotoučovými brzdami, apod. Všímáme si nejdříve nosnosti koloběžky. U každé koloběžky máte uvedenu její maximální nosnost. Tuto maximální hranici raději nepokoušejte, ale vybírejte koloběžky s nosností cca 20 kg navíc. Jízda na koloběžce v terénu zvyšuje nároky na odolnost koloběžky. Adepti sportovní jízdy tedy ke své váze připočtou dalších 10 až 20 kg. Dostatečně vysoká řídítka, kvalitní brzdy, stabilní konstrukce, to jsou další důležité vlastnosti koloběžek, kterým věnujeme při výběru pozornost. Koloběžka pro dospělého musí být vybavena řídítky vysokými minimálně 90 centimetrů. Řídítka koloběžek v naší nabídce lze posunovat a upravovat dle Vašich potřeb. Vedle klasických čelisťových brzd jsou oblíbené také kotoučové brzdy, které dobře známe z jízdních kol. Kotoučové brzdy oceníte zejména při sportovní jízdě na koloběžce, zatímco rekreačním jezdcům postačí brzdy tradiční (často pouze jedna, zadní brzda). Pokud chcete opravdu kvalitní, stabilní koloběžku, žádejte koloběžku z hliníku, případně karbonu. Za takovou koloběžku sice zaplatíte více, bude to však investice za kvalitně provedenou, a hlavně lehkou koloběžku, která Vám dlouho vydrží.

Ideální koloběžka pro dospělé, to je MASTER 26-20

Tato robustní koloběžka s nafukovacími gumami má co nabídnout při jízdě na chodníku ve městě i v mírném terénu za městem! Pohodlná řídítka, ocelový prodloužený rám, silné pneumatiky, a další technické atributy zaručují rychlou i bezpečnou jízdu, již si vychutnáte hlavně při delších sjezdech v kopcích.

Proč by měli dospělí jezdit na koloběžce?

Jízdu na koloběžce si osvojíte snadno a rychle. Přesto, v začátcích, bez pár modřin asi nevyváznete. Jakmile se naučíte udržet rovnováhu a osvojíte si správný styl odrazu, koloběžku nebudete chtít pustit z rukou! S pomocí skladné koloběžky se rychle a zdravě dostanete do obchodu, do školy i do oblíbené hospůdky. Jízdu na koloběžce ocení Vaše tělo (protáhnete svalstvo, zlepšíte svou kondici, spálíte kalorie) a psychika stejně jako zvířecí miláčci. Oproti jízdě na kole posilujete na koloběžce i svalstvo horní části těla. Koloběžky jsou levný, ekologický, zdraví prospěšný a moderní dopravní prostředek, se kterým se dostanete, kamkoliv potřebujete!

Koloběžky pro dospělé, skládací koloběžky i koloběžky s nafukovacími koly jsou připraveny na Váš první odraz na Nejlevnejsisport.cz.

Přečtěte si také:

Jak vybrat správnou koloběžku

Jaké jsou základní důvody, kvůli kterým si lidé pořizují koloběžku

Pořizujeme základní příslušenství a doplňky pro koloběžky

Koloběžky pro dospělé zaručují zábavu a adrenalin v jednom!