Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216

Koloběžky MASTER

Nyní už víte vše o tom, jak si vybrat pro sebe či své dítě správný typ koloběžky. Určitě jste se v naší poradně dočetli, jaké typy koloběžek vůbec existují (koloběžky pro děti, koloběžky pro dospělé, skládací koloběžky, koloběžky s nafukovacími koly atd.), pro koho je který typ koloběžky vhodný, nebo také to, že každý typ koloběžky má svůj účel, či na jaké parametry se při jejím výběru zaměřit.

Pozitivní je, že máte za sebou tu nejtěžší část, což je výběr správného typu koloběžky. Nyní vás čeká ta příjemnější část, a to je si koloběžku pouze objednat a vesele na ní jezdit.

Než přejdete k samotnému nákupu koloběžky, ráda bych Vám představila velice oblíbené koloběžky značky MASTER.

Proč jsou koloběžky MASTER tak oblíbené?

Koloběžky MASTER patří mezi jedny z nejprodávanějších koloběžek v České republice a na Slovensku.

Sportovní vybavení značky MASTER - Naše firma, MASTER SPORT, s. r. o., provozuje e-shop Nejlevnejsisport.cz, který je výhradním prodejcem sportovního vybavení značky MASTER a trampolín MASTERJUMP. Pod vlastní značkou MASTER vyrábíme fitness posilovací stroje a ostatní sortiment veškerého sportovního vybavení pro děti i dospělé. Sportovní potřeby značky MASTER prodáváme jak v České republice, tak na Slovensku a v Polsku.

Proč jsou koloběžky MASTER tedy tak oblíbené? Je tomu převážně proto:

  • Na trhu naleznete vždy pestrou nabídku nejrůznějších modelů koloběžek MASTER.
  • Koloběžky MASTER vyrábíme v atraktivních a moderních designech.
  • Koloběžky MASTER jsou rovněž cenově přijatelné pro všechny skupiny zákazníků.
  • Koloběžky MASTER jsou vhodné jak pro děti, tak pro dospělé.
  • Vybírat můžete ze skupiny skládacích koloběžek MASTER i ze skupiny koloběžek MASTER s nafukovacími koly.
  • Vždy jsou ke koloběžkám MASTER k dostání náhradní díly, což je veliká výhoda, neboť si můžete být jistí, že seženete vždy ten správný díl.

Sháníte pro své dítě skládací koloběžku? Pořiďte mu koloběžku MASTER!

Koloběžka MASTER Swot - 125 mm - koloběžka pro ty nejmenší děti

Nyní bych vám ráda představila velice oblíbenou koloběžku MASTER Swot - 125 mm, která patří mezi jednu z nejprodávanějších skládacích koloběžek této kategorie.

MASTER Swot - 125 mmJe třeba zmínit nosnost koloběžky. Maximální zatížení této koloběžky je 50 kg, což znamená, jak všichni víme, že se jedná o koloběžku určenou pouze pro děti.

Rám této skládací koloběžky je vyroben z kombinace materiálů hliník a ocel, což přispívá k odlehčení koloběžky. Nesmím také zapomenout, že součástí této koloběžky je nášlapná brzda zadního kola. Váha této koloběžky je 2,5 kg.

Koloběžka MASTER Groove - 125 mm

Dalším typem skládacích koloběžek je koloběžka MASTER Groove - 125 mm, jejíž rám je vyroben z odlehčeného materiálu, a to z hliníku. Tato koloběžka patří mezi kvalitnější typy skládacích koloběžek, která obsahuje odpružené přední kolečko, ložiska ABEC 5 carbon, má nastavitelnou výšku řídítek a nezapomenu také na nášlapnou zadní brzdu, což je již standardem. Maximální zatížení je 90 kg, čímž se stává vhodnou pro již odrostlejší děti a dokonce i pro některé dospělé. Váha této koloběžky je 2,2 kg.

Vybíráte koloběžku pro sebe? Co takhle koloběžku MASTER s nafukovacími koly!

Koloběžka MASTER Ride s nafukovacími koly

Pojďme se nyní podívat na koloběžky s nafukovacími koly. Jak se vám líbí koloběžka MASTER Ride ? Jak již z názvu vypovídá, koloběžka obsahuje nafukovací kola s velikostí 12" (průměr koleček je 30 cm). Tato koloběžka je vhodná na delší trasy, třeba na výlety, než jen na jízdu po městě.

Koloběžka MASTER Ride je určena převážně pro děti, čemuž odpovídá maximální zatížení koloběžky, tj. do 80 kg. Konstrukce koloběžky je vyrobena z ocelového rámu a hliníkových ráfků.

MASTER Ride s nafukovacími kolySoučástí této koloběžky MASTER jsou horizontální i vertikální nastavitelná řídítka (od 88 do 100 cm), V-braek brzdy na obou kolech, hliníkové páčky brzd, gumové ručky s vysokou adhezí a stojan.

Oproti skládacím koloběžkám mají obecně koloběžky s nafukovacími koly vyšší hmotnost. Hmotnost této koloběžky MASTER je 7 kg. Koloběžky MASTER Ride můžete pořídit v červené, modré a černo-zelené barvě. Zobrazit detail koloběžky MASTER Ride.

Koloběžka MASTER 16-12 s nafukovacími koly

Další oblíbenou koloběžkou s nafukovacími koly je koloběžka MASTER 16-12. Stejně jak u předchozí koloběžky má i tato koloběžka MASTER 16-12 konstrukci vyrobenou z ocelového rámu a hliníkových ráfků. MASTER 16-12 s nafukovacími kolySoučástí jsou horizontální i vertikální nastavitelná řídítka, V-braeak brzdy na obou kolech, hliníkové páčky brzd, gumové ručky s vysokou adhezí a stojan. Oproti předchozí variantě je koloběžka MASTER 16-12 určena na delší trasy (výlety). Lepší komfort při jízdě zaručuje větší velikost předního kola, tj. velikost 16" (průměr kola je 40 cm). Velikost zadního kola zůstává 12" (průměr 30 cm).

Koloběžka MASTER 16-12 je určena převážně pro děti, neboť její maximální zatížení je 80 kg. Váha této koloběžky je 7,3 kg. Koloběžku MASTER 16-12 můžete zakoupit buď v kombinaci černo-bílé nebo černo-žluté barvy. Zobrazit detail koloběžky MASTER 16-12.

Koloběžka MASTER 20-16 s nafukovacími koly

Naší novinkou v roce 2013 jsou tyto dva modely koloběžek, koloběžka MASTER 20-16 a koloběžka MASTER 26-20.

Koloběžka MASTER 20-16 je určena pro děti od 12 let a pro dospělé.

Nepřehlédnutelným znakem této koloběžky je velké přední kolo s velikostí 20", což vám v prvé řadě zaručí pohodlnou jízdu na koloběžce. Koloběžka MASTER 20-16 je vhodná na delší trasy, třeba na výlety po přírodě. Velikost zadního kolečka je 16".

MASTER 20-16Konstrukce koloběžky MASTER 20-16 je vyrobena z ocelového rámu a hliníkových ráfků.

Koloběžka obsahuje odrazky ve výpletu kol, horizontální a vertikální nastavitelná řídítka, V-braeak brzdy na obou kolech, ocelové páčky brzd, gumové ručky s vysokou adhezí, zadní blatník a stojan.

Hmotnost této koloběžky je 7 kg a její maximální zatížení je 100 kg. Koloběžku MASTER 20-16 můžete zakoupit buď v černo-zelené barvě, nebo černo-žluté barvě. Zobrazit detail koloběžky MASTER 20-16.

Koloběžka MASTER 26-20 s nafukovacími koly

Druhým modelem roku 2013 je koloběžka MASTER 26-20, která je určena pro děti od 14 let a pro dospělé. Jde už opravdu o velkou koloběžku, která je nejlepší variantou pro ty, kteří rádi jezdí s koloběžkou na výlety po přírodě a do náročnějšího terénu. Velikost předního kola je 26" a velikost zadního kola 20".

MASTER 26-20Konstrukce této koloběžky je stejná jako u předchozího modelu, to znamená, že rám koloběžky je ocelový, součástí jsou hliníkové jednoplášťové ráfky a věnečková kuličková ložiska.

Koloběžka MASTER 26-20 obsahuje odrazky ve výpletu kol, horizontální i vertikální nastavitelná řídítka, V-break brzdy na obou kolech, ocelové páčky brzd, gumové ručky s vysokou adhezí, zadní blatník a stojan.

Koloběžka MASTER 26-20 je o něco těžší než ostatní modely, její hmotnost je 12 kg a tudíž její maximální zatížení je 120 kg. Opět si můžete vybrat buď z černo-žluté varianty, nebo z černo-zelené barvy. Zobrazit detail koloběžky MASTER 26-20.


Porovnání parametrů koloběžek MASTER s nafukovacími koly:

Model koloběžky

Velikost předního kola

Velikost zadního kola

Materiál rámu

Nosnost koloběžky

Brzdy

Hmotnost koloběžky

Určeno pro

Koloběžka MASTER Ride

12"

12"

Ocel

80 kg

V-break*

7 kg

Děti

Koloběžka MASTER 16-12

16"

12"

Ocel

80 kg

V-break*

7,3 kg

Děti

Koloběžka MASTER 20-16

20"

16"

Ocel

100 kg

V-break*

7 kg

Děti, dospělé

Koloběžka MASTER 26-20

26"

20"

Ocel

120 kg

V-break*

12 kg

Děti, dospělé

* na obou kolech

Zakoupíte-li si koloběžku MASTER v e-shopu Nejlevnejsisport.cz, máte zaručeno, že si kupujete koloběžku přímo od výrobce.


Přečtěte si také:

Jak vybrat správnou koloběžku

Jaké jsou základní důvody, kvůli kterým si lidé pořizují koloběžku

Pořizujeme základní příslušenství a doplňky pro koloběžky

Koloběžky pro dospělé zaručují zábavu a adrenalin v jednom!

Skládací koloběžky jsou ideálním dopravním prostředkem pro děti

Dětská koloběžka a jiné koloběžky (nejen) pro děti


nebo přejděte rovnou k výběru koloběžek MASTER s nafukovacími koly na našem e-shopu.