596 633 216
TIP: Parkour Výprodeje
🤸 AIRTRACKY TARY EDICE 🤸pro PARKOURISTY

Dělejte JÓGU!

Zklidníte se, protáhnete a ještě k tomu zpevníte těloUrčitě jste zaznamenali, že je jóga v poslední době stále populárnější. Divíte se proč?

Dnešní doba je plná stresu, povinností, deadlinů a na odpočinek zbývá velmi málo času. Zdá se, že je téměř nemožné, aby člověk stíhal odpočívat a ještě k tomu dělat něco pro své tělo. JÓGA je ideálním řešením, protože díky ní se dokonale protáhnete, prodýcháte tělo a psychicky si odpočinete. Nemusíte rovnou chodit na placené lekce jógy, můžete si udělat doma svoji malou jógovou oázu.

K cvičení jógy nepotřebujete žádné extra drahé jógové pomůcky, obzvlášť pokud s jógou začínáte nebo ji chcete jenom vyzkoušet.


Úplně Vám postačí základní jógová podložka. K ní si kupte jógový bloček, kterému se jinak říká také „kostka“ nebo „cihlička“. O bloček se můžete ve složitějších jógových pozicích opřít a cítit se v nich pohodlněji. Ideální je koupit si bločky rovnou dva, protože v některých pozicích se budete potřebovat zapřít oběma rukama, abyste byli stabilnější. Navíc vybrat si můžete z několika barevných variant. Pokud už to s jógou myslíte vážněji nebo chcete vyzkoušet něco nového, pořiďte si kruh na jógu, běžně používaný pro tzv. wheel jógu.

Jógový kruh Vám pomůže dostat se do takových jógových pozic (ásan), do kterých byste se normálně nedostali. Krásně se díky němu například otevírá hrudník a protahují záda. Existuje hodně druhů jógy a objevují se stále nové. Jedním z novějších typů jógy je tzv. fly nebo taky aerial jóga, česky „létající jóga“, která se cvičí ve vzduchu, v závěsných sítích. Jedná se o zábavné jógové cvičení, které si můžete vyzkoušet i sami doma. Stačí si pořídit závěsný systém pro jógu MASTER HAMMOCK a přemluvit partnera, aby Vám jej připevnil ke stropu nebo si jej připevníte na zahradě k houpačkovému stojanu, či kdekoliv venku, třeba na strom. Říká se, že jóga je úplně pohodička, ale věřte, že při józe se občas i dost zapotíte. Proto je dobré pořídit si také ručník na jógu, který si roztáhnete na podložku a ta Vám tak nebude klouzat.

Myslíte si, že jste na jógu příliš zkrácení a nikdy se neohnete až k zemi? O tom jóga sice není, ale pokud je přeci Vaší ambicí dotknout se v předklonu země, trénujte s jógovým popruhem.Díky němu se postupně poprotahujete tak, že dotknout se palce u nohy už nebude problém.

Říkáte si, že jóga může být super, ale do jógového studia se nedostanete, protože Vám nemá kdo pohlídat děti? Nevadí, cvičit můžete i s dětmi. Stačí je dobře namotivovat. Pořiďte jim taky podložku na cvičení, ukažte jim, že pohyb je fajn a možná se budete divit, jak je cvičení chytne a hlavně si užijete hezký společně strávený čas.


Vyberte si, pro jógu máme vše


produkt

Podložky na jógu

Vyberte si
produkt

Jóga kostky a bloky

Vyberte si
produkt

Jóga valce

Vyberte si
produkt

Doplňky na jógu

Vyberte si
Chcete dostávat náš newsletter a mít dopravu nad 2 000 Kč ZDARMA?
Zaregistrujte se