596 633 216

Jaké příslušenství na stolní tenis lze dokoupit

Jak již bylo zmíněno v předešlém článku stolní tenis, který je také běžně označován jako ping pong, je bezesporu jeden z nejrychlejších sportů vůbec.

Stejně jako kterýkoliv sport má také stolní tenis své příslušenství a doplňky. Toto příslušenství a doplňky se ke stolnímu tenisu pořizují hlavně z toho důvodu, aby vaše sportovní vybavení (pálky na stolní tenis, stoly na stolní tenis) netrpěly a vydržely vám co nejdéle.

Co si budeme povídat, za základní výbavu stolního tenisu utratíte nemálo peněz, tak pro ty, kteří chtějí udržet své sportovní vybavení pro stolní tenis dlouhodobě kvalitní, doporučujeme opatřit alespoň základní příslušenství.

Pojďme se tedy podívat na základní příslušenství a doplňky, které lze společně s pingpongovým stolem či pálkou na stolní tenis v našem obchodně zakoupit.

Základní příslušenství pro stolní tenis rozdělujeme podle účelu:

  • pro zvýšení ochrany pálek na stolní tenis
  • pro pravidelnou údržbu pálek na stolní tenis
  • pro pravidelnou údržbu stolů na stolní tenis
  • pro zvýšení ochrany stolů na stolní tenis
  • pro pravidelný přehled ohledně skóre během hry stolního tenisu
  • pro zlepšení dovedností hraní stolního tenisu

Do skupiny základního vybavení a příslušenství ke stolnímu tenisu patří obaly na pálky na stolní tenis, čističe na pálky na stolní tenis, čističe na stoly na stolní tenis, ochranné plachty na stoly na stolní tenis, ukazatel skóre na stolní tenis nebo například tréninkový trenažér stolního tenisu.

Bez čeho se při hře stolního tenisu neobejdu?

Abyste při hře měli vždy aktuální přehled ohledně skóre, doporučujeme si pořídit ukazatel skóre na stolní tenis. Ukazatel skóre můžete zakoupit buď plastový, nebo kovový.

Přejít do obchodu na:

Ukazatel skóre na stolní tenis - plastový

Ukazatel skóre na stolní tenis - kovový

Jakým způsobem mohu zlepšit svou dovednost hraní stolního tenisu?

Máte-li zájem si zvýšit vaše dovednosti ve stolním tenise a nemáte protihráče, doporučujeme si pořídit tréninkový trenažér stolního tenisu.

V našem obchodě můžete zakoupit Tréninkový trenažér DONIC Robopong 2050, který obsahuje až 64 uložených kombinací a je vhodný pro všechny úrovně hráčů stolního tenisu. Tento robot je hlavně ideální pro hráče začátečníky. Je dokázáno, že trénink s tímto trenažerem je až deset krát intenzivnější než klasický trénink s protihráčem. Díky tomuto půjde vaše výkonnost daleko rychleji nahoru. Můžete si vyzkoušet všechny údery včetně samotného podání. Instalace trenažeru je snadná, je zavěšen za stolem a jeho zásobník pojme až 300 míčků.

Přejít do obchodu na tréninkový trenažér Donic Robopong 2050.

Přečtěte si také:

Vše o stolním tenise neboli ping pongu

Pingpongové stoly

Jak vybrat stůl na stolní tenis neboli také pingpongový stůl

nebo přejděte rovnou k výběru zboží v sekci stolní tenis příslušenství v e-shopu.