596 633 216

Jaké příslušenství na snowboard zakoupit

V dnešní době si můžete zakoupit celou řadu doplňků a příslušenství, které se Vám na horách budou určitě hodit. Tak jak je tomu u ostatních zimních sportů, také u snowboardů si lze dokoupit užitečné příslušenství a doplňky.

Jaké máme tedy v nabídce snowboardové příslušenství?

Základní příslušenství a doplňky pro snowboarding lze rozdělit podle účelu na:

  • pro lepší transport snowboardů, bot na snowboard a vázání na snowboard a dalšího snowboardového vybavení,
  • pro seřízení vázání na snowboard (nářadí),
  • pro voskování skluznice snowboardů,
  • pro hladkou jízdu s jednou odepnutou nohou.

Pojďme se tedy podívat na základní příslušenství a doplňky, které lze v našem obchodně k snowboardovému vybavení zakoupit.

Obaly a vaky na snowboard

Abyste měli snowboardové vybavení vždy v suchu, pořiďte si ke snowboardu a jeho vybavení obal. Obal na snowboard oceníte zejména v případě, že na hory jezdíte autem a snowboardové vybavení vozíte uvnitř auta.

Výhodou je, že v dnešní době je většina obalů uzpůsobena tak, že do nich uložíte nejen snowboard, ale také se do něho vejde snowboardové vázání a snowboardové boty. Existují také obaly, do kterých lze umístit také dva snowboardy najednou, nebo také univerzální snowboardové obaly, kde délka snowboardu není rozhodující.

Při výběru snowboardového obalu se tedy převážně zaměřte na to, jaké snowboardové vybavení do něho chcete umístit a jakou délku snowboardu máte.

V našem obchodě si můžete vybrat jeden z následujících obalů na snowboard:

Obal na snowboard 165 cm

Tento levný snowboardový obal je určen pro snowboardy o délce 165 cm a má nastavitelný popruh na rameno.

Přejít do obchodu na Obal na snowboard 165 cm

Obal na snowboard GRAVITY Icon - black

Obal na snowboardObal na snowboard značky Gravity je levný, praktický a jednoduchý obal nejen na snowboard, ale také na snowboardové vázání a snowboardové boty. Navíc do něho můžete hravě uschovat také helmu na snowboard, chrániče na snowboard nebo také náhradní oblečení. Zapínání obalu je jednoduché a to pomocí dvoucestného zipsu. Tento obal na snwoboard je dále vybaven kapsou na nářadí či jiné příslušenství. Obal můžete nosit pomocí krátkého popruhu s umělohmotným madlem, nebo dlouhým nastavitelným popruhem. V nabídce jsou obaly na snowboard pro délku snowboardu od 140 cm až po 175 cm.

Přejít do obchodu na Obal na snowboard Gravity Icon - black

Obal na snowboard GRAVITY Rainbow ? black

Další velice oblíbený obal na snowboard značky Gravity, který je nepromokavý. Pro lepší manipulaci je obal n asnowboard vybaven popruhy přes rameno a gumovým madlem. Dále je zde kapsa určená na nářadí a jiné doplňky. Stejně jak tomu bylo u předchozího modelu, do tohoto obalu se vejde jak snowboard, tak snowboardové vázání, boty a chrániče na snowboard. Tento obal lze zakoupit pro délku snowboardu od 140 cm až po 160 cm.

Přejít do obchodu na Obal na snowboard Gravity Rainbow ? black

Obal na snowboard GRAVITY Scout - blue

Nepromokavý obal na snowboard značky Gravity je vybaven popruhy přes rameno a gumovým madlem pro lepší transport. Stejně jako u předchozích modelů je součástí také kapsa na nářadí i jiné doplňky. Do obalu můžete uložit jak snowboard, tak další snowboardové vybavení. Obal na snowboard lze zakoupit pro délku snowboardu od 155 cm až po 175 cm.

Přejít do obchodu na Obal na snowboard Gravity Scout ? blue

Dalším podobným modelem obalu na snowboard značky Gravity je:

Obal na snowboard GRAVITY Vivid ? black

Obal na snowboard FLOW Weekend Warrior black

Vázání na snowboardNyní bychom vám chtěli představit obal na snowboard značky FLOW, který patří již ke kvalitnějším snowboardovým obalům. Do tohoto prostorného obalu umístíte nejen snowboard, ale také ostatní snowboardové vybavení ? vázání na snowboard, boty na snowboard, chrániče na snowboard, helmu na snowboard. Rovněž zde najdete kapsu, která slouží pro umístění nářadí, a kapsičku určenou na štítek s adresou. Zapínání obalu je snadné a to pomocí zipsu. Manipulovat s obalem lze pomocí ramenního popruhu. Tento obal na snowboard lze zakoupit pro délky snowboardu 158 cm a 166 cm.

Přejít do obchodu na Obal na snowboard FLOW Weekend Warrior black

Dalším podobným modelem obalu na snowboard značky FLOW je:

Obal na snowboard FLOW Bullet Proof black

Vosky na snowboard

Vosk na snowboard je určený pro mazání skluznice snowboardu. V naší nabídce naleznete tyto vosky na snowboard:

Vosk na snowboard SKIVO červený

Tyto vosky na snowboard se vyrábějí v odlišných barevných provedeních ? pro pohodlnější orientaci v určení vosků. Červený vosk je vhodný na všechny druhy sněhu a pro použití při teplotách nad +1° C.

Přejít do obchodu na Vosk na snowboard SKIVO červený

Vosk na snowboard SKIVO fialový

Fialový vosk je vhodný na všechny druhy sněhu a pro použití v teplotách od -2°C do +2°C.

Přejít do obchodu na Vosk na snowboard SKIVO fialový

Obal na snowboardKorek na vosk

Důležitou součástí voskování skluznice snowboardu je korek na vosk. Korek na vosk se používá k ošetření odrazové zóny před samotnou aplikací vosku. Důležité je před aplikaci vosku skluznici pořádně zahřát, tím se zvyšuje absorpce a přilnavost vosku na skluznici. Dále se korek používá k roztírání, leštění a finální úpravě vosku.

Přejít do obchodu na Korek na vosk

Leštící nylonový kartáč

Tento nylonový kartáč je určený k leštění skluznice a to jak mezi jednotlivými kroky zažehlování, tak pro finální úpravu vosku.

Přejít do obchodu na Leštící nylonový kartáč

Škrabka vosku SKIVO

Pro roztírání vosku po skluznici se vám bude určitě hodit tato plastová škrabka. Současně ji můžete používat k odstraňování vosku.

Přejít do obchodu na Škrabka vosku SKIVO

Držák na skipas

Nezapomeňte si přikoupit tento držák skipasu. Nabízíme ji v šedé, žluté, červené, modré a černé barvě.

Přejít do obchodu na Držák na skipas

Gripy na snowboard

K čemu jsou určeny gripy na snowboard? Grip je protiskluzová pomůcka, pogumovaná nebo jinak povrchově upravená, kterou oceníte hlavně při jízdě s jednou odepnutou nohou, například při jízdě na vleku. Jednu nohu máte pevnou a druhou, volnou nohu si pak můžete snadno odložit na grip, který je nalepený na snowboardu. Grip zajišťuje snížení tření mezi hladkým prknem a podrážkou snowboardové boty. Jde o velmi levnou pomůckou, jejíchž účinek je k nezaplacení.

Přečtěte si také:

Zima nám právě začíná a my jsme se rozhodli Vám oprášit zimní nabídku sportovních potřeb!

Snowboard a jeho vybavení

Jak vybrat snowboard

Jak vybrat vázání na snowboard?

Jak vybrat helmy na snowboard?

Jak vybrat brýle na snowboard?

Jak vybrat boty na snowboard?

Jaké oblečení na snowboard zakoupit?

Jak vybrat chrániče na snowboard?

nebo přejděte rovnou do kategorie snowboard příslušenství v e-shopu.