Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
TIP: Parkour Akce Výprodeje

Jak vybrat posilovací lavice, bench, šikmé lavice

Posilovací lavice, bench, šikmé laviceje základní sportovní pomůcka pro posilování, a proto se jejímu výběru vyplatí věnovat chvilku pozornosti. Než přejdeme k radám, jak vybírat posilovací lavice, musíme vás upozornit na akční cenové nabídky, v jejichž rámci můžete na nejlevnejsisport.cz zakoupit kvalitní posilovací lavice opravdu nízké ceny!

Jak vybrat posilovací lavice

Na prvním místě byste se měli rozhodnout, které svalové partie máte v plánu posilovat. Klasické šikmé lavice se používají pro posilování zad a břišních svalů. Posilovací lavice pod činku, vybavené také stojanem pro odkládání činky, slouží k posilování mezi muži asi nejoblíbenějším partiím prsou a rukou. Pokud máte doma dostatek prostoru (další důležité kritérium výběru), může být ideální volbou multifunkční posilovací lavice, jakou je například tento skvělý model  HAMMER SOLID XP.

Obecně platí, že ženy rády cvičí břicho, zatímco muži se zaměřují na bench-press (cvik rozvíjející svaly hrudníku a rukou), ale samozřejmě to nemusí platit absolutně.

Dalším závažným měřítkem je nosnost posilovací lavice. Všechny posilovací lavice alias bench lavice na našich stránkách obsahují informace o nosnosti a hmotnostních parametrech cvičícího. V případě, že byste narazili pouze na údaj o maximální hmotnosti, nezapomeňte ke své hmotnosti připočíst též váhu závaží, s nímž budete posilovat. Rozhodně posilovací lavice nepřetěžujte, nebo tak nejen riskujete jejich poškození, ale hlavně ohrožujete své zdraví!

V neposlední řadě je třeba zvážit vaše finanční možnosti. Zatímco začátečníci a zájemci o posilování břicha a zad vystačí s levnějšími, šikmými lavičkami, náročnější sportovci, kteří chtějí zpevňovat celé tělo, už budou potřebovat lepší modely umožňující posilování s činkami.

Pokud se však rozhodnete zakoupit posilovací lavici u nás, zcela jistě najdete ideální řešení v podobě kvalitní posilovací lavice za výhodnou cenu, která vám nabídne široké možnosti pro posilování různých svalových partií!

Na www.nejlevnejsisport.cz na vás čeká bohatá nabídka (nejen) posilovacích strojů ( rotopedy, trenažéry, posilovací věže steppery a mnohé další ), z které si zaručeně vybere každý z vás.

Nezapomeňte sledovat naše akční slevy, využívejte dopravné zdarma, odborný servis  či možnosti nákupu na splátky.