596 633 216

Jak vybrat a instalovat vířivý nafukovací bazén s vyhříváním

Druhy vířivých bazénů

Existuje mnoho různých modelů vířivých nafukovacích bazénů s vyhříváním, které se liší použitým materiálem, výbavou a cenou, největší výhodou je ale celoroční použití možné jak v interiéru tak venku.

Nejluxusnější vířivky mohou cenou přesahovat i sto tisíc korun. Je však možné získat i dost kvalitní vířivky za poměrně nízké ceny. Podívejte se na naší celou nabídku nafukovacích vířivek, naleznete zde i nejlacinější model VÍŘIVÝ BAZÉN BESTWAY LAY-Z SPA - WHIRPOOL VEGAS S VYHŘÍVÁNÍM v akci již za necelých 12 tisíc korun. Jedná se o velmi kvalitní vířivku za přijatelnou cenu. Bílý design působí velmi luxusně a nadčasově. Má dostatek prostoru pro 4 osoby. Je vybavena 80 masážními vzduchovými tryskami a funkcí rychlého ohřátí vody. Pohodlně, přímo z vířivky ovládáte intenzitu masáže, nastavujete teplotu vody.

Naopak nejdražší model nafukovacích vířivek, který pro Vás máme v nabídce je VÍŘIVÝ BAZÉN HANSCRAFT MSPA LUXURY EXOTIC M-115S. Jedná se o luxusní vířivku, která zajistí luxusní hydroterapii až pro 6 osob. Tato nafukovací vířivka je v porovnání s drahými vířivkami z akrylátu velmi cenově dostupná. Je vybavena vysoce kvalitními chromovými tryskami.

Kam vířivý bazén umístit a jak se používá?

Nafukovací vířivý bazén můžete umístit do interiéru, ale také ven na zahradu. Jejich obrovskou výhodou je to, že se dají použít po celý rok. Instalace je jednoduchá a tak si svoji vířivku budete moci dle libosti a počasí libovolně přesunovat. Jediné co k tomu potřebujete je hladký, pevný a rovný povrch, jako je například terasa, dřevěná podlaha a podobně. Vzhledem ke způsobu využití je vhodné vybírat příjemná místa s výhledem nebo příjemným estetickým vzhledem.

Ve vířivém bazénu můžete trávit příjemné chvíle zcela o samotě nebo se zde můžete setkávat s přáteli, partnery nebo rodinnými příslušníky. Můžete tak společně odpočívat nebo diskutovat. Na okraji si snadno odložíte nápoje nebo jiné věci pro zábavu.

Vířivku můžete po celou dobu komfortně ovládat digitálním ovládáním. Pokud se obáváte, že sestavit tento bazén bude pro Vás složité, tak nemusíte, protože není. Vířivý bazén se pouze rozbalí a pomocí hlavní ovládací jednotky jednoduše nafoukne. Poté už jej jen napustíte vodou a můžete si ihned začít užívat zasloužený relax a masážní proudění tisíců bublinek.

Přečtěte si také další článek:

Domácí vířivky = wellness za pár korun

nebo rovnou vybírejte v kategorii Nafukovací vířivky na našem e-shopu.