596 633 216

Jak pořídit bazén a utratit přitom málo peněz

Bazény jsou v dnešní době čím dál oblíbenější a staly se nedílnou součástí zahrad, chat a rodinných domů. To je dáno zejména jejich velmi přijatelnou cenou a vysokou kvalitou. Bazén si dnes může pořídit již opravdu každý ekonomicky aktivní člověk.

Bazén nám v létě přináší možnost příjemného osvěžení bez nutnosti cestování a placení vstupného. Zajišťuje také relaxaci po náročných dnech a přispívá tak k psychickému i fyzickému zdraví.

Výběr z nabídky bazénů na dnešním trhu je velmi pestrý, proto není problém pořídit svůj vlastní bazén za velmi dobrou cenu. V našem e-shopu nejlevnejsisport.cz můžete nalézt levné bazény všech druhů, a to jak levné nafukovací bazény, či oblíbené prstencové bazény, tak také nadzemní bazény s pevnou konstrukcí.

Důležité je však si uvědomit, že samotnou koupi bazénu to pro vás s náklady úplně nekončí, je totiž třeba dále počítat i s provozními náklady.

Typy levných bazénů

Pokud hodláte pořídit bazén pro své děti, budete se pohybovat v nejlevnější kategorii bazénů vůbec. Velkou výhodou dětských bazénů je jejich snadná instalace, malá velikost, snadná údržba a vysoká bezpečnost, neboť žádný nafukovací bazén nemá ostré a pevné hrany, o které by se mohlo vaše dítě poranit.

Nafukovací bazén INTEX My First 61 x 15 cm je vhodný pro děti od jedné do tří let. Tento dětský bazének u nás pořídíte za pouhých 79 korun! Jedná se o bazén z kvalitního materiálu od renomované firmy Intex. Bazén je lehoučký a snadno uskladnitelný, také velmi bezpečný stran možných poranění dětí. Podobné vlastnosti lze nalézt u bazénů INTEX Crystal Blue 114 x 25 cm, INTEX Crystal Blue 147 x 33 cm, INTEX Crystal Blue 168 x 41 cm. Jsou určeny pro stejnou věkovou kategorii. Jak již název napovídá, liší se pouze v rozměrech. Co mají dětské bazény od firmy Intex společné, je zejména jejich vysoká kvalita a nízká cena. Tyto bazény pro své děti pořídíte za cenu kolem 200 korun. Do této dekorace je navíc zabudována sprcha, což markantně zvyšuje atraktivitu tohoto bazénku pro všechny děti. Bazén stojí pouhých 500 korun. Stejně jako ostatní je vyroben netoxických materiálů a dostanete k němu v ceně záplaty na případné opravy.

Za bazén s pevnou stěnou si sice připlatíte o několik stovek více, získáte však unikátní bazén pro děti, ve kterém se snoubí výhody nafukovacího nadzemního bazénu s bazénem kovovým. Bazén se vyznačuje jednoduchou montáží a přitom dlouhodobou životností. Má velmi stabilní konstrukci, je vysoce bezpečný a kromě toho nabízí možnost připojení pískové či kartušové filtrace, které u nás také najdete za výhodné ceny. Neuděláte chybu, ani když v naší nabídce sáhnete k dětským bazénům od jiných výrobců než Intex. Také bazény Tropical Fish, Dinosaurus, Holiday, či Aquarium nabízejí pro děti vysoce kvalitní bazény za velmi přijatelné ceny do několika málo stovek korun.

Nafukovací bazény

K nafukovacím bazénům nepotřebujete žádné nářadí, prostě je jen nafouknete. Jsou tak velmi jednoduché a také levné, protože neobsahují žádné složité konstrukční prvky. Mohou být kruhové nebo obdélníkové. Pokud nechcete do svého nového bazénu investovat moc peněz, nafukovací bazény jsou ideální volbou právě pro vás.

Velmi hezký Nafukovací bazén Giant 262 x 175 cm nebo Giant 305 x 183 cm již může využít celá rodina. Jedná se o kvalitní dvoukomorové bazény obdélníkového tvaru. Bazén pojme Přes 800 litrů vody, jejich rozměry vyplývají ze samotného názvu. Pořídíte jej již za pouhých 699 korun v menší formě. Jedná se o dokonalého pomocníka pro relaxování a osvěžování v horkých letních dnech, pokud do bazénu chcete investovat opravdu málo peněz. Tříkomorový nafukovací bazén INTEX ctverec 229 x 229 cm je velmi prostorný a má neotřelý design. Tento špičkový nafukovací bazén stále pořídíte za necelých 1000 korun.

Prstencové bazény

Prstencové bazény patří mezi jedny z nejoblíbenějších bazénů na trhu. Jsou také velmi jednoduché na montáž, protože je opět pouze napustíte vodou, ta jejich stěnu sama zvedne do požadovaného tvaru. Bazény jsou velmi bezpečné i pro děti, protože neobsahují žádné ostré hrany. Lze je umístit kamkoliv na zahradě. Prstencové bazény jsou také stále velmi levné.

Mezi nejlevnější bazény v naší nabídce patří velmi kvalitní bazény Prompt, které lze zakoupit v několika variantách lišících se zejména v rozměrech bazénu:

Prompt Pool 240 x 63 cm

Prompt Pool 360 x 76 cm

U bazénu Prompt si tak můžete vybrat na základě svých preferencí. Záleží na tom, jak velký potřebujete bazén a kolik do něj budete chtít investovat. Nejlevnější je prvně uvedená varianta o nejmenších rozměrech, kterou u nás pořídíte již za pouhých 589 korun. Pokud potřebujete větší bazén, lze udělat kompromis a zaměřit se na druhou nebo třetí variantu, která je výhodná z hlediska poměru ceny a rozměrů bazénu. Tento bazén vás díky našemu e-shopu bude stát pouhých 990 korun. U posledních dvou variant, které stojí již kolem 5 tisíc, zase kromě obrovských rozměrů obdržíte v ceně i pískovou filtrační jednotkou s vysokým průtokem, což je také velmi výhodné.

Nadzemní bazény s pevnou stěnou

Montáž bazénů s pevnou konstrukcí je již o něco složitější. Stále ji však hravě zvládnete sami nebo s naší pomocí. Jejich výhodou je to, že je jejich stěna pořád kolmá, takže při koupání nepřicházíte o drahocennou koupací plochu. Jsou tedy vhodnější i pro plavání. Kromě toho mají vysokou odolnost a životnost. Při kupování nadzemních bazénů s pevnou konstrukcí je nutno počítat s o něco vyšší pořizovací cenou, pořád se však na trhu i v této kategorii bazénů dají nalézt velmi levné varianty.

My vám můžeme nabídnout, kromě již výše uvedených dětských bazénů s pevnou stěnou, například bazén BAZÉN SIROCCO BLUE 300 X 76 CM SET S KARTUŠOVOU FILTRACÍ . Tento bazén je mezi našimi zákazníky doposud vysoce ceněn. Pořídit jej totiž můžete již za pouhých 2190 korun! Bazén má dlouhou životnost a vysokou odolnost. Kromě toho k němu v ceně dostáváte také kartušovou filtraci s průtokem 1134 litrů za minutu. Dostáváte tak kvalitní a poměrně rozměrný bazén s pevnou konstrukcí, navíc s filtrací, a to za cenu obdobnou u bazénů s prstencem.

Přečtěte si také další články o bazénech a jejich příslušenství:

Nadzemní bazén - jaké máte možnosti pro Vaše děti

Jak postupovat při výběru bazénu a jeho příslušenství

nebo přejděte rovnou do kategorie Bazény na našem e-shopu.

Chcete dostávat náš newsletter a mít dopravu nad 2 000 Kč ZDARMA?
Zaregistrujte se