596 633 216

Jak nejlépe ochránit vybavení na ping pong, aby nám déle vydrželo

Do skupiny základního vybavení a příslušenství ke stolnímu tenisu patří obaly na pálky na stolní tenis, čističe na pálky na stolní tenis, čističe na stoly na stolní tenis, ochranné plachty na stoly na stolní tenis. V tomto článku si popíšeme k čemu jsou tyto doplňky určeny a jak je správně používat, aby nám naše sportovní vybavení na ping pong sloužilo co nejdéle.

Jak mohu zvýšit ochranu své pálky na stolní tenis?

Pro zajištění dlouholeté životnosti vaší pingpongové pálky jsou určeny ochranné obaly na pálky na stolní tenis. Ochranné obaly účinně chrání pálky proti poškozením, ale hlavním úkolem obalu je hlavně ochrana potahu pálek na stolní tenis před poškozením, zašpiněním nebo třeba umaštěním.

Obal na pálky na stolní tenis SHIELDV našem obchodě můžete zakoupit obaly, které skvěle ochrání vaši pálku na stolní tenis:

Obal na pálky na stolní tenis SHIELD

Nejlevnější variantou v našem internetovém obchodě je tento ochranný obal na pálky na stolní tenis značky Shield, který vám zakryje celou pálku. Hmotnost obalu je 0,5 kg.

Přejít do obchodu na obal na pálky na stolní tenis SHIELD.

Obal na pálky na stolní tenis DOUBLE HAPPINES malý

Další levnou variantou ochranného obalu je tento obal na pálky na stolní tenis nejznámější značky v oblasti stolního tenisu Double Happines. Tento obal perfektně zakryje hrací plochu vaší pingpongové pálky.

Přejít do obchodu na obal na pálky na stolní tenis Double happines malý.

Obal na pálky na stolní tenis DRAGON 79012

Další levnější varianta ochranného obalu, který ovšem má daleko lepší design než první obal. Tento černomodrý obal na pingpongovou pálku je určen pro ochranu celé pingpongové pálky.

Přejít do obchodu na obal na pálky na stolní tenis Dragon 79012.

Obal na pálky na stolní tenis DRAGON s kapsou

Když spojíme dvě užitečné funkce do sebe, tak dostaneme tento obal na pálky na stolní tenis, který plní funkci nejen ochrannou, ale také praktickou. Tento obal je vybaven malou kapsičkou pro uschování pingpongového míčku a zároveň ochrání celou pingpongovou pálku.

Přejít do obchodu na obal na pálky na stolní tenis Dragon s kapsou.

Obal na pálku DONIC Classic - černá-šedá

Nyní vám představujeme model obalu, který je designově atraktivnější. Tento obal na pálky na stolní tenis je opět vybaven malou kapsou pro úschovu pingpongových míčků. Obal slouží k ochraně celé pálky na stolní tenis.

Přejít do obchodu na obal na pálku Donic Classic - černá-šedá.

Obal na pálku STIGA Batcover StripeObal na pálku

Velmi oblíbenou variantou obalu je tento obal na pálku na stolní tenis značky Stiga. Tento obal na pálku můžete zakoupit buď v červené, modré nebo zelené barvě. Ochranný obal je určený pro umístění jedné pálky se zapínáním na suchý zips.

Přejít do obchodu na:

obal na pálku Stiga Batcover Stripe - červený

obal na pálku Stiga Batcover Stripe - modrý

obal na pálku Stiga Batcover STripe - zelený

Obal na pálky na stolní tenis DOUBLE HAPPINES

V čem je tento obal na pálku jiný? No přeci v počtu ochraně pingpongových pálek. Tento obal značky Double happinnes je určen pro umístění a zároveň ochraně dvou pálek na stolní tenis.

Přejít do obchodu na obal na pálky na stolní tenis DOUBLE HAPPINES.

Obal na pálku STIGA Batwallet Stripe Double

Dalším velice praktickým obalem je tento ochranný černo-zelený obal, který je určen pro jednu až tři pingpongové pálky. Zapínání obalu na pálky je praktické pomocí suchého zipsu.

Přejít do obchodu na obal na pálku STIGA Batwallet Stripe Double zelený.

Další obaly na pálku, které by vás mohly zajímat:

Obal na pálku STIGA Batwallet Competition modrý

Obal na pálku DONIC Classic - červená-šedá

Obal na pálku STIGA Batwallet Competition red

Obal na pálku DONIC Waldner - červený

Jakým způsobem mohu zajistit pravidelnou údržbu své pingpongové pálky?

Pro zvýšení životnosti vaší pálky na stolní tenis je zapotřebí o pingpongovou pálku pravidelně pečovat. Na trhu jsou k dostání různé varianty prostředků, které zbaví vaši pingpongovou pálku od všech nečistot. Tímto dojde například k zvýšení rotace anebo točivosti potahů. K tomu, abyste dosáhli dokonalé čistoty vaší pingpongové pálky, jsou určeny čističe pálek na stolní tenis. Tento čistič odstraní z povrchu pálky mastnotu a zároveň povrch vaší pingpongové pálky šetří. Současně čistič obnovuje vzhled a konzervuje účinky nového potahu pingpongové pálky.

Čistič DONIC na pálky na stolní tenis

V našem obchodě můžete zakoupit čisticí prostředek značky DONIC, který je určený na údržbu kterýchkoliv pálek na stolní tenis.

Přejít do obchodu na čistič DONIC na pálky na stolní tenis.

Jakým způsobem mohu zajistit pravidelnou údržbu svého stolu na stolní tenis?

Pro to, abyste zvýšili životnost vašeho pingpongového stolu, je vhodné si pořídit čistič, který je určen na povrchy stolů na stolní tenis, nezáleží na typu pingpongového stolu (vnitřní, venkovní).

Čistič na stoly STIGA Table Cleaner 500 ml

Na našem e -shopu můžete zakoupit tento čistící prostředek značky Stiga, který je určený pro údržbu povrchu jak venkovního, tak vnitřního pingpongového stolu.

Přejít do obchodu na čistič na stoly STIGA table Cleaner 500 ml.

Jak mohu zvýšit ochranu svého stolu na stolní tenis?

Plachta na stolní tenisAbyste zamezili poškrábání svého pingpongového stolu, je dobré pořídit ochrannou plachtu, která krásně zamezí poničení stolu. Na trhu seženete ochranné plachty jak pro vnitřní stoly na stolní tenis, tak ochranné plachty pro venkovní stoly na stolní tenis.

Přejít do obchodu na:

Ochranná plachta na stoly - vnitřní

Ochranná plachta na stoly - venkovní

Ochranná plachta na stoly SPONETA (pro všechny skládací pingpongové stoly značky Sponeta)

Přečtěte si také:

Jak vybrat rakety na stolní tenis

Jak vybrat míčky na stolní tenis

Jak vybrat síťky na stolní tenis

nebo přejděte rovnou k výběru zboží v sekci stolní tenis příslušenství v e-shopu.