Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje

Houpací síť LA SIESTA Caribeňa Single modrá

Doprava zdarma
Jsme autorizovaní prodejci
×
Naše cena:
1 790 Kč
Dodací lhůta 10 pracovních dnů
Za tento nákup získáte 71 ibodů
+ -
Doprava zdarma ? Porovnat
Výrobce:LA SIESTA
Základní informace
Parametry
Poradna
Video
Zařazení produktu

Houpací síť LA SIESTA Caribeňa Single modrá - Základní informace

Houpací síť pro jednoho La Siesta CARIBEŇA aqua blue - Váš domácí Karibik

Caribeňa je vyrobena v Kolumbii z čisté vysoce kvalitní bavlny. Velký počet závěsných šňůr zajišťuje rovnoměrné rozložení váhy, neuvěřitelný komfort a dlouhou životnost. Její odolnost navíc zvyšují zesílené okraje zabraňující roztržení.

Vlastnosti:
- Houpací síť Single je tradiční síť pro jednoho. Tip na pohodlné ležení: Lehněte si do sítě napříč. Při diagonálním ležení budou mít vaše záda nejlepší možnou oporu a také síť bude v této poloze nejvíce rozevřená.
- Vysoce kvalitní bavlna s dlouhými vlákny: měkká na dotek, nežmolkující, odolná a snadná na údržbu.
- Odolná proti roztržení. Díky dvojnásobnému počtu útkových nití jsou lemy houpací sítě dokonale pevné. Zesílné okraje zajišťují houpací síti vysokou odolnost proti roztržení.
- Velký počet závěsných šńůr přispívá k většímu pohodlí a dlouhé životnosti obou houpacích sítí i křesel. Čím více závěsných šňůr, tím rovnoměrnější je rozložení váhy a věrnější pocit beztíže.
- Test bezpečnosti GS. Mezinárodně uznávanou značku GS získávají pouze výrobky, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Technická data:
- minimální požadovaná vzdálenost: 270 cm
- nosnost: 120 kg
- šířka látky: 140 cm
- celková délka: 300 cm
- délka lůžka: 200 cm
- země výroby: Kolumbie
- hustota tkaniny: 278
- materiál: látka na ležení 100% bavlna ; závěsné šňůry 50% bavlna, 50% polyester

Rady a péče:
- Vzdálenost potřebnou pro zavěšení sítě můžete určit podle jednoduchého pravidla: Výška zavěšení by se měla přibližně rovnat polovině vzdálenosti mezi závěsnými body. V případě, že je vzdálenost mezi závěsnými body větší, musí být houpací síť namontována o něco výše.
- Upevnění houpací sítě mezi dva stromy by měly být od sebe vzdálené alespoň tři metry, v závislosti na velikosti sítě. Také musí být dostatečně silné, aby unesly zatížení. Houpací síť zavěsíte tak, že lano ovinete kolem kmene stromů a přichytíte k houpací síti.
- Upevnění houpací sítě mezi dvě zdi doporučujeme na pevné a nosné povrchy. Vícebodový úchyt MultiSpot, který rozkloží váhu do tří vyvrtaných otvorů, je velmi jednoduchý a bezpečný.
- Poloha vleže. Když ležíte v síti napříč (diagonálně), Vaše tělo rozevře látku sítě a přirozeně se tak zvětší prostor pro ležení. Látka Vás nesvírá. Při ležení napříč mají Vaše záda největší možnou oporu. Houpání je v této poloze nejpříjemnější.
- La Siesta Caribeňa se dá prát v pračce na 30°C s programem jemné prádlo!. Před praním svažte závěsné šňůry dohromady, zabráníte tak jejich zašmodrchání. Brazilské macramé můžete ochránit pomocí síťky na praní.
- Pro zachování původní kvality nesušte v sušičce. Síť rozložte a nechte volně uschnout.
- Zajistěte, aby se síť mohla volně houpat a neodírala se o zem.
- Bavlněné houpací sítě jsou citlivé na vlhkost. Proto je chraňte před nočním vlhkým vzduchem. Mějte na paměti, že zavlhlá houpací síť potřebuje k prosušení dostatečnou cirkulaci teplého vzduchu.
- Doporučujeme, abyste houpací síť před uskladněním na zimu vyčistili a řádně vysušili. Po dokonalém vyschnutí vložte do plastového obalu, který ji ochrání před drobnými škůdci.

- hmotnost balení: 2 kg
Potřebujete poradit?

Houpací síť LA SIESTA Caribeňa Single modrá - Parametry

Typ
Typ:
Houpací sítě 
Materiál
Materiál:
Bavlna 
Rozměry
Délka:
200 cm 
Šířka:
140 cm 
Nosnost
Nosnost:
100 až 150 kg 

Houpací síť LA SIESTA Caribeňa Single modrá - Video

Houpací síť LA SIESTA Caribeňa Single modrá - Zařazení produktu