Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje

Fotbalový míč SPOKEY Outrival Fifa A zelený

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Parametry
Zařazení produktu

Fotbalový míč SPOKEY Outrival Fifa A zelený - Základní informace

Fotbalový míč SPOKEY Outrival Fifa A zelený
Fotbalový míč nejvyšší třídy certifikovaný FIFA. Při výrobě tohoto modelu jsou použitý nejnovější technologie a materiály zaručující odolnost proti deformaci. Certifikát FIFA Approved - míč určený pro zápasy profesionálů. Asimetrický a agresivní design zaručuje dobrou viditelnost míče na hřišti.

Parametry:
- materiál: vysoce kvalitní PU syntetická kůže
- rozměr: 5 (685-695 mm)
- váha: 420-445 g
- počet vrstev: 4
- ručně šité
- bezešvá duše z přírodního latexu
- universální butylový ventil s dvojitým tlakovým kroužkem
- švy jsou vyrobené z pěti-vláknového voskovaného polyesteru

CO JE FIFA APROVED?

Je to znak nejvyšší kvality přiřazen pouze nejlepším výrobkům, sedmeronásobně laboratorně testované z hlediska mnoha kritérií např. absorpce vody, ztráta vzduchu, ztráta tvaru apod.
FIFA APROVED určuje míč pro hry na nejvyšší mezinárodní úrovni. Certifikát uděluje celosvětově známa Mezinárodní Organizace fotbalu (The Federation Internationale de Football Association - FIFA), která od roku 1904 reguluje pravidla a standarty fotbalu. Během testu FIFA je míč zkoušen 2000 kopnutí.

Polyuretanový povrch zabraňuje absorbci vody, odolný vůči ztrátě tvaru. Materiál - měkosti je srovnatelný s kůži - jemný a měkký na dotyk. 4 vrstvá síťka polyesterovo-bavlněná zajišťuje ideální tvar, vysokou pevnost a dobré parametry odbití.
Duše vyrobena z přírodního latexu - mikropóry zabraňuji úbytkům vzduchu. Universální butylový ventil s dvojitým tlakovým kroužkem zabraňuje úniku vzduchu. Perfektní, bezešvá latexová duše a nepropustný ventil zaručují přesné rozložení tlaku uvnitř míče. Díky tomu je každé vykopnutí efektivní a s přesným letem míče. Zůstává vždy dokonale kulatý tvar. Pětivláknové, za sebou zkroucené nitě vyrobené z polyesteru. Voskování zvyšuje pevnost a odolnost, impregnuje a těsní.
- hmotnost balení: 0.5 kg
Potřebujete poradit?

Fotbalový míč SPOKEY Outrival Fifa A zelený - Parametry

Určení
Určení:
Fotbal 
Velikost míče
Velikost míče:

Fotbalový míč SPOKEY Outrival Fifa A zelený - Zařazení produktu