Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje

Florbalová hůl SALMING Xplode KZN TC 3°

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Parametry
Zařazení produktu

Florbalová hůl SALMING Xplode KZN TC 3° - Základní informace

Sympatická špičková hůl s technologiemi KickZone a TipCurve v příznivé cenové kategorii. Technologie TipCurve s obvyklými 3° způsobuje, že je vaše střela přesná a navíc KickZone prohýbá shaft níže než je obvyklé.

Hůl s tradičními technologiemi KickZone a TipCurve je vyráběna ve dvou seniorských velikostech (107, 111). Velice lehký KickZone a TipCurve shaft je v klasickém třístupňovém sklonu vůči povrchu.

Technologie TipCurve je zpětné zakřivení shaftu v jeho spodní části. Tím vzniká optimální úhel mezi hokejkou a postavením míčku na podlaze. Díky tomu lze lépe střílet bez dalšího zahýbání patky čepele, se kterou se pak lépe pracuje a nahrává.

Díky technologii KickZone dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu "vykopnutí" spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí. Hůl je vybavena čepelí Xplode (EnduranceT - střední).

Doporučení: florbalka hodící se pro všechny pokročilé hráče toužící po zahnutém shaftu za dobrou cenu. Pokud patříte mezi florbalisty, kteří rádi střílejí z výběhu a nejsou vám cizí ani technické kličky, tak v této holi najdete přesně to, co jste hledali.

Tvrdost: 27
Délka: 107 (96) / 111 (100)
Materiál: Carbon Comp
Omotávka: Ultimate GripT
Potřebujete poradit?

Florbalová hůl SALMING Xplode KZN TC 3° - Parametry

Délka hole
Délka hole:
97 cm a více 

Florbalová hůl SALMING Xplode KZN TC 3° - Zařazení produktu