596 633 216
 Někdy se vyplatí vidět věci černě 💣 BLACK FRIDAY 💣

Domácí fitko vás udrží ve formě
Fitness centra jsou zavřená a na venkovní workout už je zima, ale vy nutně potřebujete svoji pravidelnou dávku endorfinů a hlavně nechcete ztratit formu? Nebo byste se naopak do formy rádi dostali? Na nic nečekejte a udělejte si vlastní fitko přímo doma.

Menší, střední nebo velká posilovna?

Na zřízení domácího fitka nemusíte hned vyhrazovat celou místnost, stačí si udělat hezký cvičící koutek třeba přímo v ložnici nebo obýváku. Pokud místo ale máte, můžete si dopřát více posilovacích strojů a pomůcek a navíc můžete cvičit najednou spolu s partnerem nebo dětmi. Ať tak nebo tak, prvotní investice do posilovacích strojů a pomůcek se vám rozhodně vyplatí. Zkuste si jen v hlavě spočítat, kolik byste ročně dali za permanentku do svého oblíbeného fitness centra.

Malá posilovna

Pokud nemáte doma místo na více posilovacích strojů a sportovního náčiní, pořiďte si univerzální posilovací stroj, na kterém posílíte celé tělo. Jedním z takových jsou posilovací věže.

Posilovací věže jsou velmi skladné, některé z nich jsou dokonce rohové, takže ušetříte ještě více místa.

K posilovací věži můžete dokoupit i pár menších činek a další sportovní vybavení, které je uvedeno u střední a větší posilovny, ale hodí se i pro malinký posilovací roh v obýváku. Ostatně fitko neznamená jen posilovací stroj, můžete si svoje fitko vybavit dle svého.

produkt

Posilovací věže

Vyberte si

Střední posilovna

Když máte místa tak akorát, pořiďte si k posilovací věži i pár dalších pomůcek. Ideální jsou činky a balanční podložky a steppery , na kterých zpevníte všechny problémové partie a potrénujete rovnováhu.

produkt

Balanční podložky

Vyberte si
produkt

Steppery

Vyberte si

Pokud nejste příznivci univerzálních posilovacích strojů, ale dáváte přednost jednotlivým cvičícím pomůckám, pojměte svoji posilovnu spíš jako domácí tělocvičnu a pořiďte si takové náčiní, na kterém zpevníte jednotlivé partie zvlášť.

produkt

Gymnastické míče

Vyberte si
produkt

Fitness posilovače

Vyberte si

Velká posilovna

Pokud máte hodně místa, určitě si pořiďte více posilovacích strojů a fitness pomůcek. Může vás tak najednou cvičit více. K posilovací věži si pořiďte posilovací lavičku, činky, steppery a rozhodně i plyobox.

Tato „bedna“ je ideální ke skákání a taky pro cross-fit trénink a díky výplni z husté pěny je pevná a měkká a má oblé hrany. Při nedoskočení tak nehrozí sedřená holeň, jak se při tréninku na běžných dřevěných bednách často stává. Pokud se najde místo, pak určitě i běhací pás, eliptical nebo rotoped, díky kterým potrénujete i kardio. Budete tak mít pokrytý celý komplexní trénink – posilovací i kardio cvičení.

produkt

Posilovací lavice

Vyberte si
produkt

Zátěže na nohy, kotníky a zápěstí

Vyberte si
produkt

Plyobox

Vyberte si
produkt

Běžecký pás

Vyberte si
produkt

Eliptical

Vyberte si
produkt

Rotoped

Vyberte si

Výhody domácí posilovny

Výhod domácího fitka je opravdu hodně. Všechny stroje a sportovní náčiní máte jen pro sebe, nemusíte se omezovat otevírací dobou a navíc nemusíte nikam jezdit. Z práce jedete domů i rovnou do fitka. Domácí fitko je taky nejefektivnějším způsobem využití času. Mezitím, co se bude péct koláč nebo oběd na druhý den, si v klidu zacvičíte.

Během cvičení v domácím fitku nemusíte nechávat děti na hlídání. Můžete je zapojit a ukázat jim, jak se zdravě hýbat. Kupte jim dětský stepper , na kterém se nejen zabaví, ale hlavně budou zlepšovat fyzičku.

Největší výhodou domácího fitka je, že si ho můžete zařídit úplně podle sebe. Nemusíte se omezovat nutně na náš výběr. Vyberte si sami z našeho e-shopu vše, co se vám bude hodit. Fantazii se meze nekladou. Nejdůležitější je, že si dopřejete zdravý pohyb, nabijete se endorfiny, posílíte tělo, vytrénujete postavu a hlavně si odpočinete. Spolu s námi to půjde samo, jsme totiž Vaše nejlehčí cesta ke sportu.

Potřebujete inspiraci? Přečtěte si:

Jak vybavit domácí posilovnu

Jak vybrat posilovací lavice, bench, šikmé lavice

Jednoruční činky (jednoručky) pro domácí posilování

5 nejlepších cviků na zpevnění břicha