596 633 216

Dětský nafukovací bazén, letní čvachtání za pár kaček!

Svůj dětský bazén si zaslouží i ti nejmenší plavci i neplavci.

Dětské nafukovací bazény u nás pořídíte za méně než 1000 Kč, nafukovací bazén tedy Vaši peněženku určitě nezruinuje. Zato ochudit Vaše dítka o zážitky z letního čvachtání by byla, věru, škoda převeliká!

Nafukovací bazény pro děti od 1 roku, ale taky prostorné bazény, kam se vměstnají děti i s rodiči! Dětské bazény z e-shopu nejlevnejsisport.cz bezpečně zabaví děti všech věkových kategorií! A díky nízké ceně a minimálním nárokům na údržbu si je může dovolit opravdu každý.

Nafukovací bazén pro děti, rady a doporučení pro úspěšný výběr

Výběr nafukovacího bazénu pro děti není nijak obtížný a skutečné dilema může nakonec, hlavně pro děti, představovat design bazénu.

Přesto byste při výběru bazénu měli myslet také na věk dítěte, počet lidí, kteří budou v bazénu řádit, a dále zvážit, jaký tvar na jakou konstrukci by Váš bazén měl mít.
Nafukovací bazény podle stáří dítěte

V popisku každého bazénu na našem webu naleznete informaci, pro jakou věkovou kategorii je bazén určen. Jak Vaše dítě roste, mění se i parametry bazénu, které jsou pro dané dítě bezpečné. Věkovou hranici tedy neberte na lehkou váhu a nejmenším dětem (1 až 3 roky) pořizujte raději malé, kruhové bazény.

Nafukovací bazény podle rozměrů a tvarů

Nafukovací bazény mají většinou kruhový nebo obdélníkový tvar a často mají atraktivní a barevný design, vhodný právě na vodní hrátky pro vaše nejmenší ratolesti.

Větší pozornost než designu věnujte rozměrům bazénu s ohledem na pravděpodobný počet osob, které se budou v bazénu koupat. V naší nabídce najdete jak prostorné bazény, kam se kromě dětí svlaží i sedící dospělý, tak menší bazény s kapacitou tak akorát pro děti, které není problém umístit třeba i na balkón.

Pokud je Vaše ratolest starší 6 let, vyplatí se investovat pár stovek navíc za bazén větších rozměrů , z jehož blahodárných účinků se v letním vedru můžete radovat i Vy!

Konstrukce nafukovacího bazénu

Jak můžete postřehnout z fotek, nafukovací bazény se liší také svou stavbou. Všechny bazény jsou nafukovací, větší stabilitu a životnost Vám zaručí bazény se dvěma či více vzduchovými komorami (prstenci) a širšími bočními stěnami. Pokud zrovna nesháníte bazén pro dítě mladší cca 5 let, volte raději robustnější obdélníkové bazény.

Pár slov k údržbě dětského bazénu

Abychom uvedli bazén do chodu, potřebujeme pouze zdravé plíce (lze nahradit např. kompresorem) a vodu. Při vypouštění můžeme využít ventil pro rychlé vypuštění, pokud jím daný bazén disponuje.

Díra ve stěně bazénu není žádná pohroma - součástí balení je vždy sada na opravu, s níž protrženou část sami zalepíte. Vzhledem k velikosti a objemu bazénu není třeba drahé filtrační zařízení. Úplně vystačíte s touto speciální chemií pro dětské bazény. Nečistoty odstraňujte též mechanicky (např. síťkou), vodu pravidelně měňte.

Celou naši akční nabídku produktů pro vodní hrátky najdete na našem eshopu - > Bazény a příslušenství

Chcete dostávat náš newsletter a mít dopravu nad 2 000 Kč ZDARMA?
Zaregistrujte se