Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216

Dětská odrážedla MASTER

Značku odrážedel MASTER najdete pouze v našem e-shopu. Vyrábíme ji totiž sami, a tak do ní můžeme přenést všechny naše představy o tom, jak by měl vypadat kvalitní a bezpečný výrobek pro děti. Pod značkou MASTER najdete široký sortiment výrobků nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Pokud právě hledáte to nejlepší odrážedlo pro nejmenší, pročtěte si článek o tom, jak vybrat dítěti správné odrážedlo. Nejvíce dbejte na ideální výšku sedla, aby vaše dítě dosáhlo na zem plnými chodidly a mohlo se naučit efektivně brzdit. Nezapomeňte také na bezpečnost při jízdě a vybavte vašeho závodníka ochrannými pomůckami, například dětskou helmou. Jejich přehled najdete v článku Bezpečná jízda na odrážedle.

Proč jsou odrážedla pro děti MASTER tak oblíbená?

Dětská odrážedla MASTER patří mezi jedny z nejoblíbenějších dětských vozítek v České republice a na Slovensku, protože:

▶️ Jsou kvalitní a bezpečná.

▶️ Nabízí atraktivní a moderní design.

▶️ Jsou vhodná už pro ty nejmenší děti.

▶️ Vyrábí se v různých cenových kategoriích.

▶️ Můžete si vybrat ze široké nabídky různých modelů.

Odrážedlo MASTER Pull

Červenobílé, modré nebo červené. To jsou barevné designy odrážedla MASTER Pull, které najdete v našem e-shopu. Je ocelové a odlehčené, určeno pro děti ve věku přibližně 3?5 let. Věk berte pouze orientačně, zásadní je výška sedla. U tohoto výrobku je nastavitelná od 38 do 43 cm. Takže pokud máte doma dvouletého ?dlouhána?, možná mu sedne i tento model.

Odrážedlo MASTER Pull má 12" bantamová kola, která jsou velice odolná proti propíchnutí. Váží pouze 3,3 kg a unese až 40 kg. Je opatřeno brzdou pro zadní kolo. Navíc má gumové ručky se skvělou adhezí, takže malému motorkáři nebudou dlaně sjíždět do stran a jízda bude více bezpečná.

Odrážedlo MASTER Power

Ocelové odlehčené tréninkové odrážedlo MASTER Power je určeno pro děti ve věku 3?5 let. Sedlo se dá nastavit níže než u MASTER Pull, a to v rozmezí od 35 do 45 cm. Unese 30 kg a váží 3,8 kg. Gumové ručky s výbornou přilnavostí jsou samozřejmostí. Řídítka se navíc dají nastavovat v rozmezí od 50 do 55 cm.

Má opět velice odolná 12" bantamová kola. Protože nemá brzdu, je vhodné pro nejmenší děti, které nemají tolik síly, aby brzdy ovládaly. Pro holčičky máme odrážedlo růžové s beruškami a broučky, pro kluky modrozelené s ufony a planetami.

Odrážedlo MASTER Push

Třetím typem je odrážedlo MASTER Push určené pro větší děti, proto je již vybaveno ručními V-break brzdami pro zadní kolo. Sedlo lze nastavit v rozmezí od 37 do 47 cm od země. Má nastavitelná rovněž řídítka, v tomto případě mezi 54 a 60 cm. Rám je vyroben z odlehčené oceli a součástí jsou také hliníkové ráfky.

Kvůli velmi kvalitním brzdám je těžší, váží 4,9 kg a unese 40 kg. Nafukovací 12" kola jsou skvělá do náročnějšího terénu, protože výborně tlumí nárazy. Vybírat můžete mezi modrým, zeleným a červeným provedením.

Odrážedlo - koloběžka MASTER Elfin

Odrážedlo i koloběžka v jednom, to je MASTER Elfin. Pomocí jednoduchého mechanismu je změna použití velmi rychlá. Odrážedlo má ocelovou konstrukci a je velmi stabilní. Děti ocení pohodlné široké sedátko, rodiče zase integrovaný tažný popruh dlouhý 125 cm, který pomůže dopravit unaveného závodníka domů.

Odrážedlo je určeno pro děti od 3 let, ale protože sedlo je ve výšce 29 cm, určitě jej využijí i menší děti. Řídítka jsou ve výšce 53 cm pro odrážedlo a 73 cm pro koloběžku. Celkově unese 50 kg a váží 3,7 kg. Pro větší bezpečí dětí je oranžovo-modré odrážedlo MASTER Elfin opatřeno reflexní odrazkou.

Přehledné srovnání dětských odrážedel MASTER

Model odrážedla

Materiál rámu

Nosnost

Brzdy

Hmotnost

Typ kol

Výška sedátka od země

MASTER Pull

Ocelový rám

40 kg

Ruční brzda pro zadní kolo

3,3 kg

12" bantamová (plná) kola

38 - 43 cm

MASTER Power

Ocelový rám

30 kg

Bez brzdy

3,8 kg

12" bantamová (plná) kola

35 - 45 cm

MASTER Push

Ocelový rám

40 kg

Ruční V-break brzda pro zadní kolo

4,9 kg

12" nafukovací kola

37 - 47 cm

MASTER Elfin

Ocelový rám

50 kg

Nášlapná brzda pro zadní kolo

3,7 kg

PU kola

29 cm

Chcete pořídit ověřené a bezpečné odrážedlo pro nejmenší děti přímo od výrobce? Navštivte náš e-shop nebo přímo kategorii Dětská odrážedla MASTER.

Přečtěte si také:

Jak vybrat dítěti správné odrážedlo

Odrážedlo pro nejmenší děti

Z odrážedla přímo na kolo

Bezpečná jízda na odrážedle