Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/

Dětská koloběžka a jiné koloběžky (nejen) pro děti

Dětská koloběžka je sportovní pomůcka, která poskytne vašemu dítěti zdravou zábavu, aniž by zruinovala vaši peněženku! Koloběžka pro děti za vysvědčení, k narozeninám i k Vánocům?

Naše skládací i koloběžky s nafukovacími koly s atraktivním designem ocení jak kluci, tak holčičky různého věku a výšky.

Dětské koloběžky do města i do terénu můžete svým dětem pořídit i vy. Náš internetový obchod nejlevnejsisport.cz má pro vás připravenu širokou nabídku koloběžek pro děti, ale i dospělé, koloběžky, které uspokojí rekreační i sportovní jezdce.

Skládací koloběžka, sen každého dítěte

Právě skládací koloběžky mají na svědomí obrovskou popularitu, jíž se koloběžky v posledních letech těší. Ze skládací koloběžky se stal oblíbený dopravní prostředek pro cestu do školy, na hřiště za kamarády či do obchodu.

Dětské skládací koloběžky váží pár kilogramů (obvykle do 3 až 5 kg), dají se jednoduše složit a přepravit tramvají či autobusem, než se vám opět bude chtít jet po vlastních. Právě nízká váha, snadná přemístitelnost, a především jedinečný zážitek z jízdy na koloběžce z nich učinily žhavého konkurenta i takového jízdního kola!

Koloběžka pro děti je dobrá volba, i pokud vám záleží na zdravém vývoji vašeho potomka. Jízda na koloběžce totiž vaše děti učí koordinovat pohyby, udržovat rovnováhu, dále posiluje svalstvo horní i dolní poloviny těla, aniž by, jak je tomu u kola, zatěžovalo záda.

Dětská koloběžka, to je také investice do zdraví vašeho dítěte!

Co by dětská koloběžka neměla postrádat aneb několik rad jak vybírat koloběžku pro děti

Samotný výběr koloběžky nemusí být vzhledem k současné nabídce snadný. Zvláště dětem jsou určeny koloběžky s často neodolatelným designem (za zmínku stojí koloběžky a odrážedla limitované edice Čtyřlístek, či koloběžky pro holčičky).

Pokud jde o samotné provedení, rozmyslete si spolu s potomkem, zda chcete koloběžku skládací, lehkou a složitelnou, anebo koloběžku s nafukovacími gumami, robustnější, ale i těžší.

Výška řídítek a nosnost koloběžky jsou stěžejní parametry, jež při výběru koloběžky musíte registrovat. Výšku řídítek lze regulovat jejich posouváním, přesto se v popisku koloběžky na našem webu vždy ujistěte o jejích parametrech.

Koloběžky určené pro děti jsou zkonstruovány tak, aby dítě v dané věkové kategorii bezpečně unesly. Tak či tak raději maximální nosnost koloběžky uvádíme u každé koloběžky zvlášť. Koloběžka používaná aktivně v terénu bude namáhána podstatně více než koloběžka užívaná ve městě. I na to berte při výběru ohled a raději přičtěte pár kg k nosnosti navíc.

Materiálem, z něhož jsou koloběžky vyráběny, je velmi často lehký hliník nebo ještě lehčí karbon, oba materiály vřele doporučujeme.

Zážitek z nespoutané jízdy po celý rok! Přesně to nabízí tento obojživelný dopravní prostředek, který zvládne jízdu na sněhu a po připevnění koleček, i na chodníku! Dětské koloběžky pořídíte za výborné ceny v internetovém sportovním obchodě nejlevnejsisport.cz, kde pravidelně nabízíme také koloběžky v akci.


Přečtěte si také:

Jak vybrat správnou koloběžku

Jaké jsou základní důvody, kvůli kterým si lidé pořizují koloběžku

Pořizujeme základní příslušenství a doplňky pro koloběžky

Koloběžky pro dospělé zaručují zábavu a adrenalin v jednom!

Skládací koloběžky jsou ideálním dopravním prostředkem pro děti

Koloběžky MASTER

nebo přejděte rovnou k výběru koloběžek v e-shopu.