Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/

Cviky a cvičení na posilovací veži

ZPosilovací věže jsou ideální volbou pro všechny, kteří se nechtějí spoléhat na omezené možnosti často přeplněných fitness center a chtějí cvičit doma, zadarmo a kdykoliv se jim zachce. Jde o komplexní stroj se silnou ocelovou konstrukcí, s jehož pomocí procvičíte všechny svalové partie, takže už nemusíte zbytečně utrácet za jiné sportovní náčiní.

Posilovací věže jsou primárně určeny k tvarování postavy, přesněji zvyšování objemu svalové hmoty. Ve srovnání se cvičením s činkami skýtají posilovací věže řadu dalších výhod:

  • dráhu a směr pohybu Vašich rukou či nohou určuje samotná posilovací věž, respektive její kladky a další součásti, což předem vylučuje riziko zranění,
  • konstrukce posilovací věže je uzpůsobena tak, aby každý sval pracoval po celou délku pohybu, a to bez nepatřičného zatížení Vašich kloubů
  • na posilovací věži lze provádět celé spektrum cviků i bez tréninkového partnera,
  • potřebné závaží (až do 80 kg) tvoří již součást posilovací věže!

Tyto posilovací stroje vřele doporučujeme i začátečníkům, kteří se z jakéhokoliv důvodu zdráhají navštívit veřejná fitness centra, ale které od cvičení doma odrazuje nedostatek zkušeností. Ať už se jedná o butterfly posilovače prsních svalů, horní i dolní kladky, bench press či jiné součásti posilovací věže, jejich ovládání je vždy velmi snadné a rychle si je osvojí i nováček! Naše posilovací věže jsou navíc sestaveny tak, aby cvičení na nich odpovídalo indexům přenosu síly dle norem TUV/GS. Tímto je zaručen Váš bezpečný trénink.

Naše aktuální nabídka čítá téměř 20 posilovacích věží rozličných typů s mnoha pokročilými funkcemi, jež ocení i skuteční profesionálové.