Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/

Co to je cyklotrenažer

Zastáváte názor, že by posilování mělo být nejen cestou k lepší postavě, ale též zábavou a relaxací? Nebaví Vás jednotvárné zdvihání činek a hledáte něco akčnějšího? Pak věřte, že s našimi cyklotrenažéry budete mít o zábavu na dlouhou dobu postaráno!

Cyklotrenažéry jsou moderní posilovací stroje, které nejen že dokonale simulují jízdu na kole, ale disponují mnoha dalšími funkcemi a mody, s nimiž se při cvičení nebudete nikdy nudit!

Každý cyklotrenažér je vybaven setrvačníkem vážícím v průměru kolem 20 kg(až 30kg), takže se nemusíte obávat, že se během jízdy nezapotíte! Kromě kvalitního řemene pro plynulý přenos síly a typických atributů bicyklu (MTB pedály, brzdové desky, řídítka pro různý typ úchopu) disponují naše cyklotrenažéry také pokročilými computery, které hlídají, jak dlouho jedete, kolik kalorií jste spálili i v jakých intervalech se pohybuje Vaše tepová frekvence!

Nemusíte se bát, že se Vám trenažér nevleze do bytu. Na rozdíl od kola jsou naše cyklotrenažéry nenáročné na prostor, čemuž napomáhá také přední stabilizér s kolečky pro snadný transport. Chcete víc? Vyzkoušejte náš profesionální cyklotrenažér FINNLO Speed Bike CRX vybavený 30kilovým ocelovým kolem, čelisťovým brzdným systémem i manuálním nastavením zátěže!