Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje
Otázky a odpovědi

Boxerské kožené rukavice EVERLAST Moulded Ergo 14oz.

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Parametry
Recenze (0)
Otázky a odpovědi (0)

Boxerské kožené rukavice EVERLAST Moulded Ergo 14oz. - Základní informace

Boxerské kožené rukavice Everlast Moulded se speciální pěnou absorbující náraz a použitelné na sparring a trénink na pytli.

Designově klasické rukavice mají dokonale tvarovanou a vyztuženou oblast palce. Vydrží i náročnější tréninky.

Tréninkové rukavice jsou vyrobené z pravé kůže určené pro sparring i pro trénink na boxovacím pytli. Obsahují speciální extra silnou vrstvu pěnovky, která perfektně tlumí veškeré otřesy a nárazy. Designově klasické rukavice mají dokonale tvarovanou a vyztuženou oblast palce, která je navíc poutkem vázána na celou rukavici a znemožňuje tak naražení či jiné zranění palce, který je díky tomuto provedení v pevné pozici.

Oblast dlaně je opatřena dvěma výztužemi. Jedna chrání část dlaně před údery, druhá výztuž je určena pro ochranu a opěru prstů a pro lepší sevření dlaně v rukavici. Rukavice větrá pomocí pěti otvorů, které jsou umístěny na vnitřní části rukavice. Pocení ruky během tréninku minimalizuje speciální materiál uvnitř rukavice. Celá rukavice je na několika místech velmi kvalitně prošita, takže působí velmi pevně, vydrží proto i náročnější typy tréninků.

Rukavice se zapínají na suchý zip, umístěný na poloelastickém koženém pásku, který dokonale zpevňuje zápěstí. Pásek je při maximálním natažení 31 cm dlouhý a 7,5 cm silný. Na vnější straně pásku je našito logo Everlast. Logo i s novým znakem firmy Everlast je také natištěno na hřbetu rukavice. Rukavice doporučujeme ošetřovat přípravky na kůži či kožené boty.

Technická data:
- určení: sparring, trénink na boxovací pytel
- zapínání: suchý zip
- maximální délka až 31 cm
- silný až 7,5 cm
- velikost: 14oz - barva: černo-červené

Použité výrobní technologie:
- EverFresh: potíte se, ale nebude to cítit. Zápach nemusí být nutně vedlejším efektem snahy zůstat v kondici. Materiál Everlast - EverFresh díky svým antibakteriálním vlastnostem chrání vůči zápachu a podráždění kůže. Zároveň prodlužuje životnost vybavení ničením bakterií, které způsobují rozklad textilií.
- Ventilation: strategické proudění vzduchu pomáhá regulovat tělesnou teplotu a zamezí přehřátí organismu během tréninku
- Antimicrobial: speciálně ošetřený materiál chrání proti zápachu a podráždění pokožky, a zároveň ničí bakterie a mikroby, které způsobují rozpadání materiálu.

- hmotnost balení: 1.4 kg
Potřebujete poradit?

Boxerské kožené rukavice EVERLAST Moulded Ergo 14oz. - Parametry

Použití
Použití:
Sparring 
Na trénink 
Velikost
Velikost boxovacích rukavic:
14oz 

Boxerské kožené rukavice EVERLAST Moulded Ergo 14oz. - Recenze (0)

Boxerské kožené rukavice EVERLAST Moulded Ergo 14oz. - Otázky a odpovědi (0)