596 633 216

Boby a sáně - zábava na zimu pro celou rodinu

Sáňkování a bobování k zimě prostě patří!

A pokud to tak s přibývajícími léty nepociujete, vaše ratolesti vás o tom znovu přesvědčí, jen co napadne první trvalejší vrstva sněhu! Abyste si zimu pořádně užili i vy a vaši potomci, není třeba sahat hluboko do kapsy. Naše boby a sáňky pořídíte mnohem levněji než v kamenných prodejnách a vybírat přitom můžete z ještě bohatší nabídky těchto a dalších sportovních potřeb na zimu.

Využijte akční cenové nabídky a objednávejte boby a sáně za výjimečně nízké ceny!

Moderní boby do moderní doby

Boby si zachovávají svůj základní tvar, přesto se na nich od vašich dětských dob možná ledacos změnilo. A není to jenom moderní design, díky němuž boby napodobují sněžné skútry, ale také brzdy a hlavně funkční volant! Až uvidíte vaše dítě svištět třeba na bobech DANTOY 6770, patrně vám přijde líto, že dětské boby holt dospělé tělo, až na výjimky, nepojmou.

Dospělí však nemusí zoufat! Zatímco vaše děti samostatně zabaví naše kvalitní a hlavně bezpečné boby, klouzáky, sáňkovací talíře či lopaty, skvělou jízdu ve dvou vám zaručí tradiční sportovní pomůcka na zimu, kterou jsou pochopitelně sáňky!

Sáňky - neodmyslitelný symbol české zimy

Už Josef Lada dobře věděl, že česká zima by bez saní vezoucích svůj rozjařený, vřískající náklad zkrátka nebyla tou správnou českou zimou. Přestože od Ladova dětství uplynulo více než 100 let, svahy českých hor naštěstí stále brázdí staré dobré sáňky. Proč tuto radost upírat i vašim ratolestem? Kvalitní, dřevěné a bezpečné sáňkyu nás pořídíte za velmi rozumnou cenu a zábava pro celou rodinu je na světě!

V naší nabídce jsou jak levnější, plastové sáně Alfa, které vystačí nejmenším dětem, tak i kvalitnější, dřevěné sáně Sulov, jejichž nosnost i rozměry umožňují pohodlnou jízdu ve dvou!

Sáňky a boby nabízejí také další možnosti, jak se dosyta vydovádět. Zapřáhněte svého psího miláčka anebo tatínka tažným popruhem, opatřete vaše sáňky bezpečnostní ohrádkou a dopřejte i nejmladším členům vaší rodiny zimní radosti!

Nejlevnejsisport.cz nezapomíná ani na ty nejmenší sportovce, kterým, ale nejen jim, jsou určeny naše sáňky a boby, které už se celé třesou, až pokoří svůj první sníh!

Přečtěte si také:

Zima nám právě začíná a my jsme se rozhodli Vám oprášit zimní nabídku sportovních potřeb!

Jak vybírat běžecké lyže

nebo přejděte rovnou k výběru bobů a sání na našem e-shopu.