Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje

nejlevnější Nafukovací vířivky ostatní příslušenství

Výrobci HANSCRAFT, MASTER POOL a BESTWAY jsou skvělou zárukou nafukovacích vířivek pro všechny milovníky wellnessu a lechtivých hrátek mezi vodními tryskami. Výhodou nafukovacích vířivek je jednoduchá montáž a celoroční využití. Vířivky jsou vhodné jak pro romantické páry, tak pro šestičlennou rozdováděnou skupinku přátel. Kromě základních vlastnos tí jakými jsou objem, velikost, kapacita nebo hmotnost, naleznete u nafukovacích vířivek také informace ohledně počtu trysek, funkcí ohřevu vody, výkonu (stupně celsia) i filtrace. Povrchy jsou vyráběny z umělé kůže, RhinoTech prémiového PVC, ale také z krokodýlí kůže pro náročnější klienty, kteří se nebojí do wellnessu investovat. Exkluzivní designy těchto masážních miláčků budou jen sladkou tryskovou tečkou.
Jsme ESHOP, prodáváme do celé republiky, do všech měst, proto jsou dostupné Nafukovací vířivky pro prodej Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň. Liberec, České Budějovice, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Karlovy Vary, Teplice, Jihlava a jiné města. Porovnejte si Nafukovací vířivky na zboží.cz, případně heureka.cz.
více informací
19 Položekv kategorii
Značky a parametry
Cenové rozmezí:
400 - 500 Kč (0)
11300 - 24000 Kč (0)
24000 - 30000 Kč (0)
99 25 990
Skladem V akci
Druh
Vlastnosti
Rozměry
Výrobce
Druh
Tvar
Vyhřívání
Počet osob
Počet trysek
80 138
Výška vířivky
Objem
Máte vybráno:
×Cena:
× 90 - 400 Kč
× Druh:
× Ostatní příslušenství
Výchozí Nejlevnější Nejdražší Nejoblíbenější
Zobrazeno 11 (z 1 produktů)
Aromaterapie INSPARATION Spa & Bath 265 ml

Aromaterapie INSPARATION Spa & Bath 265 ml

Dodací lhůta 5 pracovních dnů
289 Kč
11 ibodů
Aromaterapie pro vířivky a vany inSPAration Spa & Bath Ponořit se do vířivky nebo horké lázně po náročném a stresuplném dni je velmi příjemné a zdraví prospěšné. Díky tekutým vonným esencím kalif...
Detail produktu
Nahoru