596 633 216

Baseballové pálky a baseballové vybavení

Baseball, jeden z nejoblíbenějších sportů v USA, válcuje i Česko!

Kromě solidní baseballové extraligy a baseballových hřišť, která u nás rostou jak houby po dešti, vídáme máchající amatérské nadhazovače a pálkaře i na dvorcích a v parcích.

Kromě baseballové pálky, rukavice, míčkua trochy rovného prostoru už totiž baseball víc nevyžaduje. Baseballové vybavení navíc nemusí být drahé, zvlášť pokud se rozhodnete pro výhodný baseballový set ( pálka, rukavice, míček ) z našeho sportovního e-shopu nejlevnejsisport.cz.


Baseballové sety pro rekreační hráče i začínající sportovce

Přestože opravdový baseballový zápas se neobejde bez dvou týmů o 9 hráčích, náhozy a odpaly můžete trénovat klidně i ve dvou!

Pokud si s baseballem teprve začínáte tykat , baseballový setje pro vás to nejlepší řešení. Za velmi dobrou cenu máte k dispozici kvalitní pálku, míček i baseballovou rukavici pro chytání, v případě tohoto baseballového setu i nadhazování míčku. Příjemná cena, za kterou baseballové sety pořídíte v našem e-shopu, změní vaše sportovní tužby v činy!

Pro nácvik odpalování doporučujeme pořídit si i tento baseballový stativ.

Vybíráme baseballové pálky a baseballové rukavice

Baseballovou rukavici drží pravák v levé a levák v pravé ruce, podobně jako hokejový gólman. Při výběru zohledněte takévelikost baseballové rukavice, která je vyjádřena čísly u popisku každé rukavice.

Baseballové pálky jsou k dispozici v dřevěném i kovovém provedení, přičemž oba materiály mají co do sebe a začátečníka určitě nezklamou. Také baseballové pálky jsou rozděleny na pálky pro seniory a juniory. Pro detailnější výběr využijte číslování.

Mezi baseballové příslušenství patří také míčky, rukavice pro nadhazovače, stojany pro odpálení či mety. Rovněž toto vybavení pro baseball zakoupíte výhodně na našem sportovním e-shopu nejlevnejsisport.cz.