Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/
Tipy na dárky Akce Výprodeje

Balanční podložka SEDCO Dynaso Original 65 cm

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Zařazení produktu

Balanční podložka SEDCO Dynaso Original 65 cm - Základní informace

Balanční podložka SEDCO Dynaso Original 65 cm.
Tato cvičební pomůcka přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují.

Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu. Pomocí dvou pružných madel u balanční podložky snadno procvičíte svaly horních i dolních končetin.
Podložku lze otočit vzduchovou komorou směrem k zemi a provádět balanční cvičení i na pevné části. Upuštěním tlaku pak lze upravovat obtížnost cvičení. Při posilování a cvičení se zapojuje více svalových skupin a využivá se pouze vlastní váha.
Cvičení na balanční podložce nabízí velkou variabilitu cviků a možnosti kombinace cvičení například s overbalem nebo gumou.

Podložka na cvičení Dynaso Original je vyrobena ze stejného materiálu jako známá podložka BOSU, rám je z materiálu ABS. Huštění je na rozdíl od předchozích typů zajištěno v horní části. Ve spodní části je podložka opatřena protismykovým materiálem, který umožňuje daleko lepší možnosti při cvičení.

Výhody cvičení: vytvaruje a zeštíhluje nohy, odstraníte přebytečný tělesný tuk, dochází ke zpevňování postavy a držení těla, zlepšíte držení těla, přispívá k rozvoji koordinace pohybu, cvičením dochází k posílení stabilizačních svalových partií, cvičení napomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu, pomáhá při odstraňování bolesti zad a kloubů, využití vlastní váhy.

Technická data:
- jednokomorová vzduchová podložka
- vyrobeno z vysoce pevnostních materiálů
- upravení obtížnosti upuštěním tlaku
- hustící ventil pro dohuštění
- protiskluzová úprava
- 2 přídavná madla umožňující maximální variabilitu cviků
- součástí balení pumpa na nafouknutí
- vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů
- průměr: 65 cm včetně rámu
- nosnost: 150 kg
- výška 20 cm

- hmotnost balení: 6 kg
Potřebujete poradit?

Balanční podložka SEDCO Dynaso Original 65 cm - Zařazení produktu