Nejlevnejsisport.cz Nejlevnejsisport.cz 596 633 216
Poradna Vše o nákupu O nás Kontakty
iBOD
Zadejte číslo Vaší iBOD karty (bez mezer)
/
Otázky a odpovědi

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Parametry
Recenze (0)
Otázky a odpovědi (0)
Video

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - Základní informace

Sí na jógu je speciální pomůcka, kterou si doma připevníte ke stropu, na zahradě k houpačkovému stojanu, nebo kdekoliv venku třeba na strom. A pak už si jen užíváte cvičení ve vzduchu.
Do sítě se v různých pozicích zavěšujete a tím se protahujete, posilujete, uvolňujete, relaxujete… Když chcete cvičit "ve vzduchu", umístíte sí výš (do vyššího oka popruhu), pro kontakt se zemí zase níž. Jednoduše, bez námahy, jen překliknutím karabiny do jiného oka popruhu.

Aero jóga, létací jóga, fly jóga, inverzní terapie, antigravity yoga, swing yoga, aerial yoga, suspension yoga... To všechno jsou názvy pro aktivitu, díky které si můžete vyzkoušet jógové pozice ve vzduchu. Sítě jsou vyráběny z nylonu nejvyšší kvality, materiál je extrémně odolný proti roztržení, látka je hustě tkaná, na dotek velmi příjemná, pruží do šířky a je pevná ve směru zatížení.
K síti potřebujete ještě příslušenství: dvě smyčky, karabiny a tzv. Safety Chain, což je polohovací popruh s oky po celé své délce pro libovolné nastavení výšky sítě od země (vše je ale součástí balení). V balení také naleznete 2x pevný držák připevnitelný ke stropu. Usnadní Vám to práci s hledáním vhodného prostoru pro zachycení.
Samotnou sí tvoří velké nylonové plátno o rozměru 2,80 x 3,80 m, do sítě se tedy vejde člověk úplně celý, můžete se třeba natáhnout pro relaxaci Obrácené pozice udělají dobře úplně každému, a se józe věnujete, nebo ne. Působí proti otokům, křečovým žilám, ale i proti běžné únavě nohou, mají příznivý vliv také na oběhovou soustavu: celý krevní oběh se rozproudí, lépe se nám okysličuje mozek a tím se uvolňuje i naše mysl. Při zavěšení těla hlavou dolů odlehčujeme krční páteři a přirozeným tahem působíme na páteř. Tím protahujeme obratle, zmírňujeme tlak na ploténky a celkově ulevujeme od bolesti zad.

Sí je také skvělou pomůckou pro fitness, mnohdy jde totiž o cvičení fyzicky náročné - například takové sedy/lehy ve vzduchu hlavou dolů, anebo kliky ve vzduchu.

Technická data:
- materiál: Extra pevný nylon
- vysoká odolnost a bezpečnost při cvičení
- dlouhá životnost materiálu
- barva: modrá

Součásti balení:
- Aerial Yoga Sí včetně madel na uchycení
- 2x Yoga popruh
- karabiny
- závěs k upevnění na strop
- montážní šrouby pro závěs na strop
- transportní vakBalení:
  • hmotnost balení: 2 kg
Potřebujete poradit?

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - Parametry

Vlastnosti
Barva:
modrá 
Posilovací pomůcka:
Fitness pomůcky:

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - Recenze (0)

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - Otázky a odpovědi (0)

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - Video