596 633 216
TIP: Parkour Výprodeje
🎁 DÁREKke stolům na STOLNÍ TENIS

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - 2. jakost

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Parametry
Recenze (0)
Otázky a odpovědi (0)
Video

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - 2. jakost - Základní informace

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - 2. jakost. je naprosto funkční, vlivem nešetrné přepravy došlo k potrhání kartonové krabice. Výrobek sám je bez závad.

Sí na jógu je speciální pomůcka, kterou si doma připevníte ke stropu, na zahradě k houpačkovému stojanu, nebo kdekoliv venku třeba na strom. A pak už si jen užíváte cvičení ve vzduchu.

Do sítě se v různých pozicích zavěšujete a tím se protahujete, posilujete, uvolňujete, relaxujete… Když chcete cvičit "ve vzduchu", umístíte sí výš (do vyššího oka popruhu), pro kontakt se zemí zase níž. Jednoduše, bez námahy, jen překliknutím karabiny do jiného oka popruhu.

Aero jóga, létací jóga, fly jóga, inverzní terapie, antigravity yoga, swing yoga, aerial yoga, suspension yoga... To všechno jsou názvy pro aktivitu, díky které si můžete vyzkoušet jógové pozice ve vzduchu. Sítě jsou vyráběny z nylonu nejvyšší kvality, materiál je extrémně odolný proti roztržení, látka je hustě tkaná, na dotek velmi příjemná, pruží do šířky a je pevná ve směru zatížení.

Součástí balení jsou: dvě smyčky a karabiny.

Samotnou sí tvoří velké nylonové plátno, do sítě se vejde člověk úplně celý, můžete se třeba natáhnout pro relaxaci. Obrácené pozice udělají dobře úplně každému, a se józe věnujete, nebo ne. Působí proti otokům, křečovým žilám, ale i proti běžné únavě nohou, mají příznivý vliv také na oběhovou soustavu: celý krevní oběh se rozproudí, lépe se nám okysličuje mozek a tím se uvolňuje i naše mysl. Při zavěšení těla hlavou dolů odlehčujeme krční páteři a přirozeným tahem působíme na páteř. Tím protahujeme obratle, zmírňujeme tlak na ploténky a celkově ulevujeme od bolesti zad.

Sí je také skvělou pomůckou pro fitness, mnohdy jde totiž o cvičení fyzicky náročné - například takové sedy/lehy ve vzduchu hlavou dolů, anebo kliky ve vzduchu.

Technická data:
- materiál: Extra pevný nylon
- vysoká odolnost a bezpečnost při cvičení
- dlouhá životnost materiálu
- barva: černá

Součásti balení:
- Aerial Yoga Sí včetně madel na uchycení
- transportní vak
- možnost tří délek popruhů s úchyty: 140, 80 a 25 cm (měřeno od karabiny)
- středový díl je dlouhý 230 cm a široký 160 cm.

Balení:
  • hmotnost balení: 2 kg

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - 2. jakost - Parametry

Vlastnosti
Barva:
modrá 
Posilovací pomůcka:
Fitness pomůcky:

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - 2. jakost - Recenze (0)

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - 2. jakost - Otázky a odpovědi (0)

Aerial Yoga - Závěs na jógu SEDCO Swing - modrý - 2. jakost - Video