596 633 216
TIP: Parkour Výprodeje
🎁 DÁREKke stolům na STOLNÍ TENIS

TIP! Dětský hrací ráj na zahradě

Skákat, houpat, šplhat🤸…skákat, houpat, šplhat🤸… a tak pořád dokola. To je pro děti ráj! RÁJ, který můžete na pár kliknutí👇 vytvořit NA VLASTNÍ ZAHRADĚ. Děti se budou skvěle bavit a vy na ně dohlížet z pohodlí houpací sítě 😊

Trampolíny

Jestli něco tvoří opravdový základ zahradního hracího ráje, pak je to rozhodně trampolína. Ta je dnes „ozdobou“ skoro každé zahrady. Není divu, děti si na ní užijí spoustu zábavy a rodiče si při skákání ve stavu bez tíže připomenou dětství. Udělejte radost celé rodině a jednu si pořiďte. V nabídce máme základní trampolíny bez postranních sítí nebo celý trampolínový set, vč. sítě a schůdků.

Trampolíny Vybrat si

Houpačky

Děti milují houpání a houpačka neodmyslitelně patří na každou zahradu. Houpáním se zlepšuje rovnováha a hrubá motorika a kromě toho přináší dětem spoustu zábavy a radosti. Vybírat můžete klasické dřevěné nebo moderní plastové houpačky.

Dětská PLASTOVÁ houpačka
Ohrádková(pro děti od 12 měsíců) nebo rovná (pro děti od 3 let)
Vybrat si
Dětská DŘEVĚNÁ houpačka
Ohrádková, kruhová nebo obdélníková
Vybrat si

Šplhací žebříky

Kromě klasických houpaček máme v nabídce taky dřevěné šplhací žebříky. Děti po nich můžou různě šplhat a lézt a zároveň se houpat. Díky tomu se naučí skvěle pohybovat, potrénují rovnováhu a stabilitu, odhad a zdravou sebedůvěru.

Šplhací lana a žebříky Vybrat si

Houpačky pro dospělé

V našem e-shopu si přijdou na své nejen děti, ale i rodiče. Věděli jste, že houpání stimuluje centrum rovnováhy, které uvolňuje dopamin, což vyvolává pocity pohody a vnitřního klidu? Díky našim houpacím sedačkám a sítím si můžete vyprodukovat kolik dopaminu je libo.

Houpací sedačky Vybrat si
Houpací sítě Vybrat si

Airtracky

Tahle speciální nafukovací žíněnka, tzv. airtrack, je na zahradní blbnutí jak dělaná. Airtrack funguje jako klasická žíněnka, ale má výhodu v tom, že je díky vzduchu uvnitř pevný a pružný zároveň. Děti na něm můžou skákat, dělat kotouly, salta, přemety, prostě všechno, u čeho rodiče trnou strachem. Díky airtracku se nemusí bát, jejich dítě totiž vždy dobře dopadne.

Airtracky
Nafukovací žíněnka pro skoky, triky, přemety
Vybrat si

Hrací centra

V létě stačí do zahradního ráje přidat nafukovací hrací centrum a dokonalé letní radovánky jsou zaručené. Děti se ve vodním hracím centru skvěle zabaví a maminky se můžou slunit a dohlížet, aby se jim nic nestalo. V nabídce máme hrací centra se skluzavkami, s basketbalovým košem a dokonce s mini skákacím hradem!

Hrací centrum
Nafukovací hrací vodní centrum pro nejmenší děti
Vybrat si

Mini fotbalové hřiště

Co by to bylo za hrací ráj, kdyby tam nebylo hřiště. Naše nabídka fotbalových branek je opravdu široká. Vybírat můžete z různých rozměrů, skládací nebo pevné branky, s tréninkovými otvory nebo bez, jednu branku nebo set 2 branek. Podívejte se a vyberte si branku, která bude na vaši zahradu jako dělaná.

Fotbalové branky skládací Vybrat si
Fotbalové branky pevné Vybrat si

Co dalšího do zahradního hracího ráje?

Kruhy
Malí gymnasti se nejlépe zabaví na gymnastických kruzích, které zavěsíte kamkoliv
Vyberte si
Slackline
Zábava pro jednotlivce i páry, děti a celou rodinu, ideální trénink koncentrace a rovnováhy
Vyberte si
Badminton
Postavte si na zahradě rozkládací síť a jen tak si zapinkejte
Vyberte si
Kroket
Zapojte do hraní celou rodinu
Vyberte si
Petanque
Zábava pro děti i dospělé
Vyberte si
Stolní tenis
Pobavte se u venkovního stolního tenisu
Vyberte si

Potřebujete ješte více informací?

Podívejte se na konkrétní stránky k jednotlivému vybavení. Najdete zde všechny potřebné informace a srovnávací tabulky jednotlivého vybavení a modelů.


Jak vybrat správnou trampolínu - rady a tipy


Čti více

Představujeme dětské houpačky a houpadla na zahradu

Čti více

Jak vybrat fotbalovou branku - důležité parametry při výběru branky na fotbal

Čti více
Chcete dostávat náš newsletter a mít dopravu nad 2 000 Kč ZDARMA?
Zaregistrujte se